معرفی آئودی Q6 E-Tron | bama.ir

کمی پس از نمایش نمونه اولیه آئودی Q6 E-Tron مدل 2025 در جولای، اکنون تصاویری از فضای داخلی این خودرو منتشر شده است.

آئودی Q6 E-Tron از دو جهت این برند آلمانی دارد. نخست آن‌که با نزدیک به Q5، در جایگاه میان دو عضو دیگر سری e-tron یعنی Q4 و Q8 قرار گرفته و شانس زیادی برای موفقیت دارد. دوم آن‌که این خودرو، اولین محصول آئودی است که پورپلتفرم مشترک باشه یعنی PPE، شکل می‌گیرد. با مشاهده تصاویر کابین این خودرو، می‌توان عامل سومی را نیز برای موفقیت آن در نظر گرفت.

آئودی Q6 ETron

اعلام آئودی، کابین Q6 E-Tron با توجه به نیازهای کاربران و با حفظ بین فناوری، اصول زیبایی‌شناسی و سازگاری با محیط زیست، طراحی شده است.

گذشته از تنوع احجام، باید به دو نمایشگر MMI در کابین آئودی Q6 E-Tron اشاره کرد. دو نمایشگر OLED با مدل 11.9 و 14.5 اینچ در مقابل دیدگان راننده و در بخش میانی داشبورد قرار گرفته است، که یک نمایشگر 10.9 اینچی هم برای سرنشین جلو در نظر گرفته شده است، که امکاناتی شامل نمایش فیلم و مسیریاب می شود.

نمایش روی شیشه (HUD) با قابلیت قابلیت افزوده (AR) هم با سفارش مشتری به خودرو اضافه می‌شود و اطلاعات مربوط به سرعت، ترافیک، دستیارها و مسیریاب را به شیشه جلو می‌تاباند.

آئودی Q6 ETron

نورپردازی IAL، از طریق نوار LED خمیده در گستره‌ای وسیع قرار گرفته و علاوه بر زیبایی، می‌تواند به شرایط خودرو، مواردی که شامل چراغ راهنما یا وضعیت شارژ را نیز می‌دهد، فعال کند.

دستیار صوتی هوشمند آئودی با قابلیت ماشینی که برای اولین بار عرضه می شود، با یک آواتار و نمایش مجازی روی داشبورد همراه شده و با شنیدن عبارت Hey Audi فعال خواهد شد. نرم‌افزار رابط کاربری هم که برپایه اندروید طراحی شده است، با آخرین ویرایش ارائه شده برای محصولات گروه فولکس واگن همراه است.

منبع: [source_link


منتشر شده

در

توسط

برچسب‌ها: