معرفی ایسوزو MU-X با چهره جدید

نسل فعلی ایسوزو MU-X از سال 2020 روی خط تولید قرار دارد. این خودروی شاسی مستقل که پیکاپ دی-مکس ساخته شده است، در اواخر سال 2022 به روز رسانی قرار گرفت. اکنون نسخه کاملاً بزرگ از ایسوزو MU-X در محل تولید آن یعنی تایلند، رونمایی شده است.

مشخصات ظاهری ایسوزو MU-X

تغییر در طراحی جلوپنجره، سپر و چراغهای جلو و عقب، انتقال چراغهای مه شکن به ارتفاع بالاتر، نصب قطعات مشکی بین چراغهای عقب، ایسوزو MU-X جدید را از مدل قبلی متمایز کرده است. این مدل را می‌توان با رینگ‌های 17، 18 یا 20 اینچی سفارش داد.

معرفی ایسوزو MU-X با چهره جدید

نسخه اسپرت ایسوزو MU-X با لقب RS هم به واسطه زمینه تیره چراغ‌ها، تزئین جلوپنجره، سقف، آئینه‌ها و رینگ‌های 20 اینچی با رنگ مشکی، قابل شناسایی است.

مشخصات کابین ایسوزو MU-X

در فضای کابین ایسوزو MU-X با نمایشگر جدید 9 اینچی لمسی، صفحه نشان دهنده 7 اینچی و افزایش کیفیت متریال حمله هستیم. علاوه بر چند سامانه دستیار رانندگی، عملکرد سامانه ترمز خودکار بررسی و کاپوت شفاف هم به دوربین خودرو اضافه شده است.

معرفی ایسوزو MU-X با چهره جدید

مشخصات فنی ایسوزو MU-X

ایسوزو MU-X در تایلند با پیشرانه 1.9 یا 3 لیتری توربودیزل به فروش می‌رسد که 150 یا 190 اسب‌بخار قدرت را از طریق گیربکس شش سرعت خودکار به چرخ‌ها انتقال می‌دهد. نسخه 1.9 لیتری به صورت محرک-عقب و نسخه مجهز به موتور 3 لیتری با سامانه چهار چرخ محرک عرضه می‌شود.

ایسوزو MU-X در تایلند با قیمت پایه 1.184 میلیون بات (32.300 دلار) عرضه می‌شود. این رقم برای تریم RS به 1.659 میلیون بات (45.300 دلار) افزایش می‌یابد.

جدیدترین اخبار خودرو را در باما بخوانید.

منبع: https://bama.ir/o/mi1x8sfg


منتشر شده

در

توسط

برچسب‌ها: