معرفی ب ام و M3 CS G-Power

ب ام و آخرینا M3 CS را معرفی و رونمایی کرد. این سدان اسپرت، سریع‌ترین و اسپرت‌ترین نسخه از سری 3 می‌شود. اما شرکت تیونینگ جی‌پاور، تغییراتی را ایجاد کرده تا خروجی بیش‌تری از M3 CS را ایجاد کند. نام این محصول G-Power G3M CS Bi-Turbo است. این محصول در چند سطح و با چند ارتقای داخلی و خارجی عرضه می‌شود.

اگر این پروژه به صورت رسمی از سوی بخش M ب ام و بود، احتمالاً M3CS RS و یا M3 CS GT نام می‌گرفت.

مشخصات فنی ب ام و M3 CS G-Power

پیشرانه این محصول، یک موتور شش سیلندر توئین توربوشارژ با حجم 3 لیتر است. با یک تیون سطح پایه و افزودن صدا خفه‌کن، خروجی آن به 611 اسب‌بخار قدرت و 750 نیوتن‌متر گشتاور می‌رسد.

با خروجی بیش‌تری می‌خواهند، می‌توان یک تیون تهاجمی‌تر نرم‌افزاری و سیستم اگزوز کامل را برای سفارش‌دهنده انجام داد. در این حالت خروجی به 661 اسب‌بخار قدرت و 800 نیوتن‌متر گشتاور می‌رسد. در این پکیج همچنین خروجی‌های اگزوز بزرگ‌تر شده است.

با وجود ویژگی‌های جدید مانند اگزوز، لوله‌های اسپرت، لوله‌های اسپرت، 200 سلولی و … خروجی به 709 اسب‌بخار قدرت و 850 نیوتن‌متر گشتاور می‌رسد.

بهتر است بدانید خروجی ب ام و M5 جدید با پیشرانه V8 توئین توربوشارژ و سیستم هیبریدی، به 717 اسب‌بخار قدرت و 1000 نیوتن‌متر گشتاور می‌رسد.

این تیونر درباره سرعت و شتاب صحبتی نکرده است. اما میدانیم که به طور قابل توجهی سریعتر از مدل استاندارد است. نسخه استاندارد آن در مدت زمان 3.2 ثانیه به سرعت 100 کیلومتر برساعت می‌رسد و سرعت آن 303 کیلومتر برساعت است.

مشخصات ظاهری ب ام و M3 CS G-Power

رینگ‌های Hurricane RR و Hurricane RS در دسترس هستند، که آن‌ها در جلو 20×9 و در عقب 20×10.5 است. یک کاپوت فیبرکربنی، اسپلیتر سفارشی جلو و بال عقب ثابت وجود دارد.

در داخلي‌هاي ويژگي‌هايي مانند کفپوش جديد، فرمان فيبرکربني و بج‌هاي ويژه اضافه مي‌شود.

جدیدترین اخبار خودرو را در باما بخوانید.

منبع: https://bama.ir/o/kdw4qzwh


منتشر شده

در

توسط

برچسب‌ها: