معرفی ب ام‌ و X5 سیلور ادیشن

ب ام و، یکی از موفق‌ترین شرکت‌های خودروساز جهان است که این موفقیت و محبوبیت خود را تا حد زیادی مدیون مدل‌های شاسی‌بلندش است.

ورود ب ام و به دنیای شاسی‌بلندها، با معرفی مدل X5 آغاز شد. اکنون 25 سال از معرفی این مدل شاسیبلند گذشته و ب ام و قصد دارد سالگرد آن را جشن بگیرد.

اولین خودرو نسل ب ام و X5، در تاریخ 1 سپتامبر 1999 از کارخانه Spartanburg کارولینای جنوبی خارج شد. اکنون X5 2025 تریم xDrive40i تحت عنوان نسخه ویژه Silver Anniversary Edition تولید شده است، تا 25 سال این محصول را جشن بگیرید.

ب ام و حدود 1000 دستگاه از X5 Silver Anniversary Edition را از ماه آگوست برای بازار آمریکا خواهد کرد. قیمت این نسخه به 81,075 دلار می رسد که 11,900 دلار از xDrive40i ساده است.

این خودرو رنگ بدنه ویژه خاکستری Lime Rock و نشان ویژه روی درب صندوق دارد.

ب ام و هنوز خودرویی مناسب و ویژه افرود را معرفی نکرده است. اما با این نسخه خاص به فرد، قدمی مهم در این مسیر برداشته شده است. پکیج xOffroad در این مدل به طور استاندارد ارائه شده، که شامل تعلیق بادی دومحوره، قفل دیفرانسیل مکانیکی عقب و محافظ زیر بدنه است. ارتفاع بدنه خودرو از سطح زمین بیشتر شده و چهار حالت رانندگی xSnow , xSand , xGravel و xRocks دارد. هر کدام از این حالت‌ها شامل مناطقی مانند ارتفاع از سطح زمین، کنترل کشش، گیربکس، شتاب و … است.

مشتریان می‌توانند این نسخه را با تایرهای آل‌ترین نیز سفارش دهند. تایرهای General Grabber با رینگ 20 اینچی پکیج M نیز در دسترس هستند. تزئینات تیره رنگ بدنه خودرو نیز از X5 گرفته شده است.

نکته قابل توجه در این نسخه ویژه، دوربینی به نام xOffroad است که با سرعت 35 کیلومتر برساعت، زمین های اطراف خودرو را نشان می دهد. شیب، شیب زمین و فاصله از زمین در نمایشگر مرکزی داده می شود.

فضای داخلی این نسخه، تریم فیبرکربن X5 M60i و X5 M Competition را دارد. مشتریان می‌توانند صندلی‌های این نسخه را در رنگ‌های مشکی، کنیاکی، قهوه و یا Silverstone Sensafin سفارش دهند.

جدیدترین اخبار خودرو را در باما بخوانید.

منبع: https://bama.ir/o/hadju975


منتشر شده

در

توسط

برچسب‌ها: