معرفی تویوتا سی‌ینا با 60 بلندگو

خودروهای مینی مطمئناً به اندازه مدلهای شاسیبلند و کراس‌اور محبوب، اما قابلیت‌های کاربردی آن‌ها را نمی‌توان نادیده گرفت. شرکت تویوتا هم برای نمایش قابلیت‌های مدل سی‌ینا، این خودروی مینی را به یک میز کار متحرک برای دی‌جی‌ها تبدیل کرده است.

در اولین گام، یک سیستم صوتی بسیار قوی با 60 بلندگو، 4 ساب ووفر 12 اینچی، 36 بلندگوی مید رنج، 14 توئیتر، شش بوق پرکاشن و 16 آمپلی فایر در این خودرو نصب شده است. صدای تولید شده توسط این سیستم صوتی به قدرت 25 هزار وات، از طریق 12 کانال دیجیتال صدا به گوش شنوندگان می‌رسد.

تویوتا سی‌ینا میز کار DJها

برای سازگاری تویوتا سی‌ینا با این سیستم حرفه‌ای، سیستم تعلیق بازبینی قرار گرفته و با افزایش 5 سانتی‌متری ارتفاع، کمک‌فنرهای جدید و رینگ‌های 22 اینچی همراه است.

در اکثر بخش‌های بدنه از مواد عایق صدا استفاده می‌شود، در صندوق بالارونده با نمونه بازشو در دو جهت، تعویض می‌شود. پنل مرکزی سقف هم جای خود را به پنل بازشو داده است، که همراه با دستگاه بالابر میز DJ کار می کند.

شش باتری Li-Ion به قدرت 56 ولت برای تامین نیروی 16 آمپلی فایر نصب شده است، اما این قطعات را می توان از طریق دو شارژر 110 ولتی به جریان برق متصل کرد. برق موردنیاز تلویزیون 43 اینچی همراه با اینترنت بی‌سیم که در عقب خودرو نصب شه نیز از همین طریق تامین می‌شود.

تویوتا سی‌ینا میز کار DJها

برای ایجاد حال و هوای مورد نیاز، چراغهای LED با نورپردازی پویا نیز برای این خودرو نصب شده است.

شرکت Complete Customs که در تگزاس واقع شده است، در همکاری با SiriusXM این نمونه ویژه از سی‌ینا را به سفارش تویوتا ساخته است.

نسل چهارم تویوتا سینا با پیشرانه 2.5 لیتری هیبرید به قدرت 245 اسب‌بخار و در دو نسخه دیفرانسیل-جلو و چهار چرخ محرک، از سال 2021 در بازار حضور دارد.

فروش تویوتا سی‌ینا در شش ماه نخست سال 2023 به 27.940 دستگاه رسیده است، که ضمن کاهش 18.8 درصدی نسبت به مدت مشابه سال قبل، با آمار فروش 40 هزار دستگاه هوندا اودیسه در همین مدت تعداد زیادی دارد. جلوتر از هر دو رقیب ژاپنی، کرایسلر پسیفیکا قرار دارد که در همین مدت، نظر 73.845 مشتری را به طرف خود جلب کرده است.

تویوتا سی‌ینا میز کار DJها

تویوتا سی‌ینا 2023 در هفت تریم LE , XLE , XSE, وودلند ادیشن، نسخه 25 سال، لیمیتد و پلاتینوم با قیمت پایه 38,280 دلار به فروش می‌رسد. گران‌ترین تریم یعنی پلاتینوم نیز همراه با سیستم صوتی JBL با 12 بلندگو، با قیمت پایه 57,740 دلار عرضه شده است.

جدیدترین اخبار خودرو را در باما بخوانید.

منبع: https://bama.ir/o/93dxfqn2


منتشر شده

در

توسط

برچسب‌ها: