معرفی خودروی برقی نسکار | bama.ir

NASCAR و ABB یک نمونه اولیه الکتریکی است که به مسابقات آینده موتور اسپورت اشاره دارد. این دو همچنین یک شراکت نوآوری در برق‌رسانی را معرفی کردند که به مأموریت NASCAR برای داشتن یک سیاره سالم‌تر کمک خواهد کرد.

کراس‌اور الکتریکی نسکار دارای یک سیستم پیشرانه سه موتوره و شاسی نسل بعدی اصلاح شده است.

نمونه اولیه با همکاری شورولت، فور و تویوتا توسعه یافته است. مدل نهایی دارای یک باتری پکیج ۷۸ کیلووات ساعتی است و از یک سیستم سه موتور تغذیه می‌کند، که تا ۱۳۴۱ اسب‌بخار قدرت می‌کند. دو موتور در عقب قرار دارند و هر سه واحدهای STARD UHP 6-Phase هستند که به تازگی فورد F-150 Lightning SuperTruck را به پیروزی در Pikes Peak رسانده‌اند.

در زمانی که پیشرانه جدید است، نمونه اولیه بر روی شاسی نسل بعدی سوار می‌شود، که اصلاحاتی را داشته است. گفته شده است که سیستم، تعلیق، ترمزها و چرخ‌ها نیز از خودروی سری NASCAR Cup گرفته شده‌اند.

این کراس‌اور به خاطر داشتن یک شاسی عمومی قابل توجه است، که از یک کامپوزیت پایدار بر کتان ساخته شده است. این خودرو دارای یک جلوپنجره کاملاً، یک بال عقب بزرگ و یک دیفیوزر بزرگ است. آن‌ها با یک سیستم ترمز احیاشونده و تایرهای خاص Goodyear همراه هستند.

در حالی که نمونه اولیه به آینده منظور اشاره دارد، NASCAR اعلام کرد که متعهد به نقش تاریخی و مهم موتور احتراق داخلی در مسابقات است. با این، آن‌ها همچنین متعهد به کاهش کربن در جریان عملیات خود و کاهش رید کربن خود به صفر در عملیات اصلی خود تا سال ۲۰۳۵ از طریق برقی شدن و راه‌حل‌های نوآورانه هستند.

به عنوان بخشی از این حرکت، آن‌ها با B همکاری می‌کنند تا با هدف پایداری وسایل برقی شدن و شارژ نقلیه الکتریکی دست یابند. این باعث می‌شود که NASCAR تعداد بیشتری شارژر وسایل نقلیه الکتریکی را در سایت‌های خود ارائه دهد و همچنین تا سال ۲۰۲۸ از ۱۰۰ درصد انرژی برق در پیست‌ها و استفاده از انرژی خود استفاده کند.

جدیدترین اخبار خودرو را در باما بخوانید.

منبع: https://bama.ir/o/rgtcz6dz


منتشر شده

در

توسط

برچسب‌ها: