معرفی دانگ فنگ فورتینگ U-Tour V9

شرکت دانگ فنگ از یک خودروی چندمنظوره یا MPV در نمایشگاه IAA 2023 مونیخ رونمایی کرده است. این خودرو یعنی فورتینگ U-Tour V9 را وزارت صنعت و فناوری اطلاعات چین (MIIT) قبلا با نام یوگوان معرفی کرده بود.

در نمای جلوی فورتینگ U-Tour V9 با جلوپنجره بزرگ با عناصر عمودی کروم و در عقب با چراغ باریک سرتاسری است، که طراحی بدنه این خودرو را به سایر رقبای خود در بازار چین شبیه ساخته است.

بدنه فورتینگ U-Tour V9 در طول، عرض، ارتفاع و فاصله بین نقاط به ترتیب 5.251، 1.92، 1.81 و 3.018 متر اعلام شده، که با دنزا D9 و بیوک GL8 قابل مقایسه است.

دانگ فنگ فورتینگ U-Tour V9

بنابر اعلام MIIT، فورتینگ U-Tour V9 در دو نسخه بنزین‌سوز (ICE) و پلاگین-هیبرید (PHEV) تولید خواهد شد.

نسخه ICE به پیشرانه 1. 5 لیتری توربوشارژ با 188 اسب‌بخار قدرت عرضه می‌شود. مشخصات فنی این خودرو در آینده نزدیک اعلام می شود.

در فضای کابین فورتینگ U-Tour V9 با چیدمان 3+2+2 صندلی‌ها با روکش چرم است، که در ردیف دوم هم به صورت برقی تنظیم می‌شود. علاوه بر این باید به دو نمایشگر دیجیتال در کنار هم و فرمان سه شاخه اشاره کنیم.

دانگ فنگ فورتینگ U-Tour V9

رده خودروهای MPV در بازار چین، دوران پررقابتی را اسپری می‌کند چراکه مدل‌های زیادی شامل دنزا D9، بیوک GL8، وویا دریمر، فاو-تویوتا گراویا و حتی نمایندگانی از هونگچی، ایکس-پنگ و Li Auto در آن حضور دارند.

برند فورتینگ به عنوان یکی از زیرمجموعه‌های گروه دانگ فنگ، در نوامبر 2022 اعلام کرد که قصد دارد تا پنج سال بعد از تاریخ، مدل‌های درون‌سوز را پایان بخشد و فقط به مدل‌های ساخت برقی تبدیل شود.

جدیدترین اخبار خودرو را در باما بخوانید.

منبع: https://bama.ir/o/ys38shv6


منتشر شده

در

توسط

برچسب‌ها: