معرفی رضوانی آرسنال | bama.ir

شرکت رضوانی معمولاً به ساخت خودروهایی با ظاهر بسیار خشن و عجیب شهرت دارد. جدیدترین محصول این برند با نام آرسنال (Arsenal) هم از این قاعده جدا نیست. اگر رضوانی آرسنال را کنار یک کادیلاک اسکالید پارک کنید، بعید متوجه شوید که این دو، در واقع یک خودرو هستند.

هر دو شاسیبلندی که توسط رضوانی تولید می‌شود، در واقع نسخه تغییر یافته از کادی اسکالید هستند، با این تفاوت که آرسنال می‌تواند به ویژگی ضدگلوله هم دسترسی پیدا کند.

طراحی رضوانی آرسنال

رضوانی آرسنال در مقایسه با ظاهر آخرالزمانی رضوانی انتقام، چهره عادی‌تری دارد. حتی بزرگتر شیشه های جانبی، بهتر است به فضای خارجی ارائه می‌کند. اما بازهم با خودرویی بسیار عجیب‌تر از نمونه‌های متداول است که به آن عادت می‌کند.

رضوانی آرسنال رضوانی آرسنال

با سفارش پکیج Military Edition شامل تایرهای رانفلت، ارتفاع بلندتر تعلیق، اسپرهای آفرودی، دستگیره برقی درها، چراغهای اضافه، شیشه های ضد گلوله، اسپری فلفل و سامانه دید در شب با حسگر تشخیص گرما، این خودروی شاسیبلند به یک نمونه امنیتی بدل می شود.

با پرداخت مبلغ اضافه، سطح امنیتی B6 را به دست می‌آورد که در برابر سلاح‌های دستی را به همراه دارد. حسگر تشخیص دستگاه‌های انفجاری و ماسک ضد حمله شیمیایی برای راننده و شش سرنشین را هم می‌توان سفارش داد.

رضوانی آرسنال رضوانی آرسنال

کابین و امکانات رضوانی آرسنال

با تغییراتی که بر کابین رضوانی آرسنال اعمال می‌شود، بازهم این خودرو یعنی کادیلاک اسکالید را می‌توان تشخیص داد. گرمکن و سردکن‌ها با روکش چرم، سیستم صوتی با 19 بلندگو، نمایشگر هداپ (مجازی روی شیشه) و صفحه نمایش OLED مشترک با کادیلاک، از مهم‌ترین امکانات موجود در کابین رضوانی آرسنال به شماره می‌آید.

مشخصات فنی رضوانی آرسنال

رضوانی آرسنال به صورت استاندارد به پیشرانه هشت سیلندر 6.2 لیتری سوپرشارژ مشترک با کادیلاک اسکالید مجهز شده است، که 700 اسب‌بخار قدرت می‌کند. بدون بنابر سفارش مشتری و بدون پرداخت هزینه، امکان نصب پیشرانه 3 لیتری شش سیلندر توریزل هم فراهم است.

رضوانی آرسنال رضوانی آرسنال

قیمت رضوانی آرسنال

قیمت پایه رضوانی آرسنال، 225 هزار دلار تعیین شده است. اما همانطور که قبلا اشاره شد، برای دریافت نسخه نظامی و سطح امنیتی B6 باید مبالغ دیگری پرداخت شود.

رضوانی برای تولید فقط 100 دستگاه آرسنال برنامه ریزی کرده است.

جدیدترین اخبار خودرو را در باما بخوانید.

منبع: https://bama.ir/o/tza4beia


منتشر شده

در

توسط

برچسب‌ها: