معرفی فورد برانکو 2024 ساخت چین

نسل جدید فورد برانکو در چین با قیمت 96,200 تا 165 هزار دلار به فروش می‌رسد، یعنی دو برابر مبلغی که آمریکایی‌ها برای خرید این شاسی‌بلند می‌پردازند. به همین دلیل تصمیم گرفته شده برانکو را با کمترین تغییرات به نسخه بازار آمریکا در چین تولید کند.

اطلاعات تصاویری که وزارت صنعت و فناوری اطلاعات چین (MIIT) منتشر کرده است، فورد برانکو ساخت چین را به نشان‌های Ford و Bronco روی جلوپنجره‌سازی کرده است.

بدنه فورد برانکو در طول، ارتفاع، ارتفاع و فاصله بین ابعاد به ترتیب 4.82، 2، 1.98 و 2.94 متر اعلام شده است، که نسبت به نسخه بازار آمریکا، افزایش در عرض و ارتفاع را نشان می دهد. این عامل می‌تواند به متفاوت رینگ‌ها مرتبط باشد.

2024 فورد برانکو ساخت چین

در تصاویر MIIT، می‌توانم دو نسخه متفاوت از فورد برانکو چهار را در تشخیص داد، بنابراین احتمالاً خودروساز آمریکایی از تولید نسخه دو در منصرف شده است. فعلا نمی‌توانم درباره امکانات رفاهی این خودرو در بازار چین اظهارنظر کرد.

به گزارش کارنیوز چاینا، فورد برانکو ساخت چین به پیشرانه 2.3 لیتری مجهز شده است، که توسط چانگان-فورد تولید می‌شود. خروجی پیشرانه 271 اسب‌بخار قدرت و 455 نیوتن‌متر گشتاور است. این پیشرانه 4 سیلندر توربوشارژ به واسطه گیربکس 8 سرعته اتوماتیک به چرخ‌ها متصل می‌شود.

به گزارش رسانه‌های محلی، تولید فورد برانکو با قیمت پایه 41.200 دلار، از اوایل 2024 در چین آغاز خواهد شد. بنابراین، مشتریان چینی می‌توانند با نصف مبلغ قبلی، این شاسی‌بلند توانمند را خریداری کنند.

جدیدترین اخبار خودرو را در باما بخوانید.

منبع: https://bama.ir/o/hdh953ed


منتشر شده

در

توسط

برچسب‌ها: