معرفی لینکلن نویگیتور طلای سیاه

شرکت لینکلن نسخه ویژه از نویگیتور را در چین ارائه کرده است، که طلای سیاه نام دارد. این نسخه از نویگیتور، در سطح پایین‌تری از پرچمدار آن، یعنی نویگیتور یک قرار دارد.

این محصول طبق نسخه کشیده نویگیتور ساخته شده است، که ۵۶۵۷ میلی‌متر طول و ترکیب چیدمان ۲+۲+۳ دارد. تغییرات بیرونی خودرو شامل بدنه دو رنگ طلایی و مشکی است و نشان شوالیه روی ستون C قرار گرفته است، که از عبارت Lincoln Motor Company Special Edition تشکیل شده است.

جلوپنجره، چراغ‌های ماتریسی و رینگ‌های ۲۲ اینچی آن‌ها با تریم ریاست جمهوری مشترک است. این موضوع درباره کابین خودرو نیز صدق می‌کند. مشتریان می‌توانند به طور اختیاری، حکاکی الهام از منهتن را روی روکش چوب انتخاب کنند. رنگ زیبای آبی دریایی نیز برای چرم ها ارائه می شود.

صندلی‌های جلویی در ۳۰ جهت به صورت الکتریکی تنظیم می‌شوند و ۵ مدل استفاده می‌کنند. صندلی‌های ردیف دوم خلبانی بوده و گرمکن، تهویه، ماساژور و نمایشگر ۵.۸ اینچی روی کنسول میانی هستند. سایر تجهیزاتی که در کابین پیدا می‌شوند، عبارتند از سیستم صوتی Revel Ultima با ۲۸ اسپیکر و سیستم Co-Pilot360 2.0 ADAS با قابلیت خودران سطح ۲+.

این نسخه ویژه با هیچ ارتقای فنی همراه نشده و بنابراین همان پیشرانه V6 با حجم 3.5 لیتر نیرو می‌گیرد. این پیشرانه ۴۱۰ اسب‌بخار قدرت و ۶۷۰ نیوتن‌متر گشتاور تولید می‌کند. نیروی تولید شده توسط گیربکس ۱۰ سرعته اتوماتیک به هر چهار چرخ منتقل می شود. برای مقوله عقب، یک دیفرانسیل الکترونیکی محدود کننده لغزش در نظر گرفته شده است. سیستم تعلیق آن به صورت تطبیقی ​​عمل می کند.

لینکلن قیمت هر دو محصول نویگیتور و اوییاتور را به دلیل رقابتی بودن بازار چین کاهش داده است. قیمت نویگیتور به ۱۳۷۵۵۶ تا ۱۷۱۶۷۳ دلار می‌رسد. لینکلن اوییتور نیز قیمتی برابر ۶۸,۳۴۲ تا ۱۰۴,۲۳۲ دلار دارد.

جدیدترین اخبار خودرو را در باما بخوانید.

منبع: https://bama.ir/o/8pbro54


منتشر شده

در

توسط

برچسب‌ها: