معرفی مرسدس بنز ای-اسپرینتر 2024

قیمت مرسدس بنز ای-اسپرینتر 2024 در بازار ایالات متحده آمریکا، 74,181 دلار اعلام شده است، که در نگاه اول کمی گران به نظر میرسد، مخصوصاً این خودرو در کارولینای جنوبی می‌شود.

با ذکری قیمت پایه 51,890 دلاری فورد ای-ترانزیتاین تفاوت بیشتر به نظر می‌رسد، اما باید توجه داشته باشید که فاصله‌ی فاصله‌ای 3.75 متری این خودرو از رقم 4.32 متری در محصول مرسدس بنز بسیار کوچکتر است. طول کلی ای-اسپرینتر هم به 7.11 متر می‌رسد.

2024 مرسدس بنز ای اسپرینتر

مرسدس بنز ای-اسپرینتر ماشین پلتفرم EVP شکل گرفته است و به لطف مجموعه باتری 113 کیلووات ساعت، 400 کیلومتر مسافت را با یک بار شارژ می‌پیماید. البته این رقم برمبنای WLTP اعلام شده و با شاخص EPA احتمالاً به 320 کیلومتر کاهش می‌یابد. مرسدس بنز از باتری LFP این خودرو به عنوان گزینه مناسب برای خودروهای تجاری سبک یاد کرده است.

مجموعه باتری از دو جریان عادی و سریع 9.6 و 50 کیلووات پشتیبانی می‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‎‌ .

پیشرانه برقی این خودرو با وزن 128 زمین که روی محور عقب نصب شده است، در دو نسخه با 134 یا 201 اسب‌بخار قدرت می‌شود، که در هر دو نسخه می‌توان به مدت حداقل 30 ثانیه، 40 نیوتن‌متر گشتاور تولید کند.

2024 مرسدس بنز ای اسپرینتر

به منظور کاهش مصرف انرژی، سه حالت رانندگی اقتصادی، راحت و شعاع بسیار برای مرسدس بنز ای-اسپرینتر پیش‌بینی می‌شود، در حالی که با فعال‌سازی حالت D Auto، خودرو می‌تواند شرایط ترافیکی مسیر تشخیص داده و در مصرف انرژی مصرفی کاهش دهد.

مرسدس بنز ای-اسپرینتر با ظرفیت حمل 13.80 لیتر بار به وزن 1190 وزن، در نهایت می‌تواند به وزن مجاز 4.25 تن برسد. به علاوه بر حمل بار، از این خودرو می‌توان به عنوان دفترکار متحرک نیز استفاده کرد.

به لطف برنامه eXpertUpfitter که توسط مرسدس بنز پیشنهاد می‌شود، سیستم‌های قفسه‌ای، صندلی‌های نیمکتی، کفپوش‌های چوبی و بسیاری موارد دیگر را می‌توان برای ای-اسپرینتر سفارش داد.

2024 مرسدس بنز ای اسپرینتر

با وجود قیمت نسبتا گران ای-اسپرینتر، این خودرو از مواردی شامل سیستم اطلاعات سرگرمی MBUX، مسیریاب با دستیار هوشمند و آینه دید دیجیتال عقب مانده است که با پرداخت مبلغ قابل سفارش است.

با خرید پکیج Battery Certificate، سرویس خودرو در چهار سال نخست به صورت رایگان انجام خواهد شد.

مرسدس بنز ای-اسپرینتر از نیمه دوم 2023 به مشتری تحویل می‌شود.

جدیدترین اخبار خودرو را در باما بخوانید.

منبع: https://bama.ir/o/rmeed6hs


منتشر شده

در

توسط

برچسب‌ها: