معرفی منصوری F8XX اسپایدر | bama.ir

همه فراری F8 اسپایدر در سال گذشته و بدون جانشینی مستقیم از سبد محصولات فراری کنار رفت، اما به نظر می‌رسد که شرکت‌های تیونر از جمله منصوری، همچنان این خودرو را از یاد نبرده‌اند. جدیدترین محصول این تیونر آلمانی با نام F8XX، فراری فراری F8 اسپایدر شکل گرفته و در تعطیلات آخر هفته در فضای مجازی معرفی شده است.

مشخصات ظاهری منصوری F8XX

بدنه این با ترکیبی از رنگ‌های سبزآبی و مشکی خودرو طراحی شده است در حالی که نام F8XX روی درها، نوار سفید دوتایی و الگوی تصویری پرچ ایتالیا در سرتاسر بدنه را نیز می‌توان تشخیص داد.

کیت قطعات بدنه شامل رکاب‌های جانبی، هواکش‌های جانبی، زیرسپری، جزئیات الحاقی به سپر جلو، بالا و دیفیوزر در عقب و همچنین جزئیات فیبرکربن در نقاط مختلف را هم نباید از قلم انداخت. رینگ‌های عجیب این خودرو که منصوری با نام YT.5 Air از آن‌ها یاد می‌کند، با جلوه‌های 21 و 22 اینچ در محورهای و عقب نصب شده است.

مشخصات کابین منصوری F8XX

بخش اصلی فضای کابین منصوری F8XX اسپایدر شامل صندلی‌ها، کنترل میانی، فرمان، پوشش داخلی درها، داشبورد و نقاط دیگر با روکش چرم سبزآبی تزئین شده است. کفپوش‌های جدید، رنگ سفید روی صندلی‌ها، نقش ایتالیا، جزئیات فیبرکربن و نام منصوری در مکان‌های مختلف، از دیگر ویژگی‌های کابین این سوپراسپرت ایتالیایی به شماره می‌آید.

معرفی منصوری F8XX اسپایدر

مشخصات فنی منصوری F8XX

پیشرانه 3.9 لیتری V8 توئین توربوشارژ فراری F8 اسپایدر، 710 اسب‌بخار قدرت و 770 نیوتن متر گشتاور در اختیار این خودرو قرار می‌دهد. شتاب صفر تا صد و سرعت سریع فراری F8 اسپایدر هم به ترتیب 2.9 ثانیه و 340 کیلومتر برساعت اعلام شده است. اما پس از تغییرات در توربوشارژ و برخی از قسمت‌های مهندسان منصوری، F8XX اسپایدر اکنون 868 اسب‌بخار قدرت و 960 نیوتن‌متر گشتاور در اختیار دارد.

منصوری از اعلام ارقام مربوط به عملکرد فنی F8XX اسپایدر خودداری است، ولی می‌توان انتظار داشت که لااقل شتاب این مدل، چند دهم سریع‌تر از همتای استاندارد باشد.

معرفی منصوری F8XX اسپایدر

در نهایت باید به این نکته اشاره کنیم که با توجه به چهره عجیب F8XX اسپایدر، به نظر می‌رسد که پروژه منصوری با استقبال مالکان فراری F8 اسپایدر شود.

جدیدترین اخبار خودرو را در باما بخوانید.

منبع: https://bama.ir/o/1pkegku3


منتشر شده

در

توسط

برچسب‌ها: