معرفی میتسوبیشی پاجرو اسپرت در فیلیپین

نسل کنونی میتسوبشی پاجرو اسپرت سال 2015 از روی خط تولید حضور دارد. پس از برخی تغییرات در سال 2019، نسخه به روز شده از این خودرو مدتی پیش در محل تولید اصلی آن یعنی تایلند معرفی شد. اکنون این مدل در فیلیپین هم رونمایی شده است، جایی که مخاطبان آن را با نام «مونترو اسپرت» می‌شناسند.

مشخصات ظاهری میتسوبیشی مونترو اسپرت

از نظر طراحی بدنه، میتسوبیشی مونترو اسپرت با همتای خود در بازار تایلند، تفاوت خاصی ندارد. این خودروی شاسی مستقل با طراحی جدید سپر جلو، جلوپنجره با اجزای شش ضلعی در پایین سپر و بین چراغ های جلو و طرح جدید رینگ های 18 اینچی، از مدل قبلی متمایز شده است.

تیپ GT از این خودرو هم در فیلیپین با نام بلک سریز (Black Series) و همراه با قطعات تریم مشکی، به فروش خواهد رسید.

کابین و امکانات میتسوبیشی مونترو اسپرت

در فضای کابین میتسوبیشی مونترو اسپرت با فرمان سه پره مشترک با نسل جدید L20 وجود دارد. در تریم گرانتر هم صفحه نشان دهنده دیجیتال نصب شده است.

این خودرو در کامل‌ترین نسخه، به تهویه مطبوع دومنطقه‌ای، سانروف، دوربین 360 درجه، کروزکنترل تطبیق‌پذیر، سامانه ترمز خودکار، حفظ حرکت بین خطوط، پایش نقاط کور و هشدار از پشت نصب شده است.

معرفی میتسوبیشی پاجرو اسپرت در فیلیپین

مشخصات فنی میتسوبیشی مونترو اسپرت

میتسوبیشی پاجرو اسپرت در تایلند به پیشرانه 2.4 لیتری توربو دیزل مشترک با L200 با 184 اسب‌بخار قدرت و جعبه‌دنده شش سرعته‌ی اتوماتیک ساخته شده است. اما در مدل به روز شده از مونترو اسپرت، خروجی پیشرانه به 181 اسب‌بخار کاهش یافته و به گیربکس 8 سرعته خودکار متصل شده است.

البته مشتریان فیلیپینی می‌توانند تیپ پایه این خودرو را با جعبه‌دنده شش سرعته دستی هم خریداری کنند. تنها گران‌ترین تیپ به سامانه چهار چرخ محرک مجهز است، در حالی که در سایر نسخه‌ها، خروجی پیشرانه به سمت عقب منتقل می‌شود.

قیمت میتسوبیشی مونترو اسپرت

میتسوبیشی مونترو اسپرت در فیلیپین با قیمت 1,568 تا 2,502 میلیون پزو (26,700 تا 42,600 دلار) به فروش می‌رسد.

انتظار داریم که نسخه به روز شده از میتسوبی پاجرو اسپرت در برخی دیگر نیز به فروش برسد. در برزیل، فروش نسخه قبلی این خودرو ادامه دارد.

جدیدترین اخبار خودرو را در باما بخوانید.

منبع: https://bama.ir/o/6sy2h8nd


منتشر شده

در

توسط

برچسب‌ها: