معرفی نویتک N-Largo | bama.ir

علاوه بر فراری 296 GTS در ارتباط دیگری که به آن پرداخت می شود، نوویتک یک محصول جدید به نام اِن-لارگو S را نیز کمی فراری 812GTS معرفی کرده است.

این سوپراسپرت ایتالیایی علاوه بر تحولاتی در بدنه و کابین، تغییر در مشخصات فنی را نیز به همراه دارد.

مشخصات ظاهری نویتک ان-لارگو S

شرکت منصوری، نوویتک معمولا از تغییرات عجیب و غریب ظاهری بر محصولات خود، احتراز می‌کند. این مورد درباره N-Largo S نیز کامل صادق است. این خودرو به تغییراتی در طراحی اسپر، اضافه شدن هواکش به کاپوت، رکاب‌های جانبی عریض، دیفیوزر با جزئیات سه تایی، باله صندوق و نشان‌های نوویتک به رنگ مشکی و نقره‌ای در نقاط مختلف، از فراری 812GTS متمایز شده است.

رنگ زرد بدنه و کالیپرهای ترمز هم در کنار رینگ‌های مشکی ووسن، تضاد بصری جالبی ایجاد می‌کند در حالی که به نظر بدنه خودرو در ارتفاع کمتری نسبت به سطح زمین قرار دارد.

معرفی نوویتک N-Largo

مشخصات کابین نویتک ان-لارگو S

در کابین نمونه حاضر در تصاویر، یک پلاک نقره‌ای در کنسول میانی نصب شده است که عبارت 2 از 3 روی آن دیده می‌شود. بنابراین با یک خودروی بسیار خاص هستیم که فقط در تیراژ سه دستگاه تولید می‌شود.

فضای داخلی این نمونه با روکش چرم مشکی با جزئیات تزئین شده است و سایر جزئیات هم مطابق با انتظار، با کیفیت و بدون ایراد به نظر می‌رسد.

معرفی نوویتک N-Largo

مشخصات فنی نویتک ان-لارگو S

فراری 812 GTS به پیشرانه 12 سیلندر 6.5 لیتری گاز طبیعی مجهز شده است، که 789 اسب‌بخار قدرت و 718 نیوتن‌مترور را از طریق گیربکس 7 سرعت دوکلاچه خودکار به عقب انتقال می‌دهد. بنابر اعلام فراری، 812GTS می‌تواند ظرف 3 ثانیه به سرعت صد کیلومتر برساعت برسد و به سرعت 340 کیلومتر برساعت دست یابد.

معرفی نوویتک N-Largo

اما به کمک تغییراتی که نوویتک بر N-Largo S اعمال کرده است، این خودرو 828 اسب‌بخار قدرت و 751 نیوتن‌متر گشتاور در اختیار دارد. شتاب صفر تا صد و سرعت N-Largo S اعلام نشده است، اما می‌توان انتظار داشت که با خودرویی سریعتر از مدل استاندارد، استفاده شود.

برنامه عرضه نویتک ان-لارگو S

نوویتک از اعلام قیمت و زمان فروش N-Largo S هم خودداری کرده است که با توجه به تیراژ انگشت‌شمار این خودرو، به نظر می‌رسد که هر سه دستگاه پیش از آن به فروش رسیده است.

جدیدترین اخبار خودرو را در باما بخوانید.

منبع: https://bama.ir/o/ubv3hpx


منتشر شده

در

توسط

برچسب‌ها: