معرفی نیسان روگ راک کریک

شرکت نیسان اعلام کرد که حالت رانندگی افرود، به انتخاب چرخشی مدل روگ اضافه شده است. در واقع تریم رشد با نام Rock Creek برای مدل روگ اضافه شده است، که از این ویژگی بهره می‌برد.

ظاهر این نسخه آنقدری متفاوت طراحی شده تا با تریم های معمولی SL اشتباه گرفته شده است. یک جلوپنجره مشکی پیانویی، تزئینات قرمز Lava روی بخش پایینی اسپر، سقف باربند، آینه‌های جانبی مشکی پیانویی، رینگ‌های 17 اینچی مشکی، تایرهای آل‌ترین 235/65R17 Falken Wild Peak و … برای این مدل در نظر گرفته شده است.

ویژگی های زیادی در داخل کابین تریم Rock Creek دیده می شود. برای مثال، صندلی گرمکن اضافه شده و روکش‌ها ضدآب هستند. صندلی‌ها دارای دوخت رنگ قرمز گدازه هستند و تریم مشکی پیانویی در کابین و داشبورد نیز دیده می‌شود. بنابراین ظاهر داخلی و خارجی خودرو هماهنگی خوبی با همه دارند.

در بخش فنی این خودرو، یک پیشرانه 1.5 لیتری توربوشارژ قرار گرفته است که 201 اسب‌بخار قدرت تولید می‌کند. این نیرو توسط گیربکس CVT به چرخ‌ها منتقل می‌شود. سیستم تمام چرخ محرک نیز به طور استاندارد وجود دارد. با سیستم آفرود ویو در تریم راک‌کریک، می‌توانم در اطراف خودرو را دیدم.

دستیار کنترل فرود از سراشیبی به طور استاندارد قرار گرفته، اما این تریم را می‌توان با خرید نسخه پریمیوم، تجهیزات بیش‌تری مانند شارژر وایرلس، فرمان گرمکن، صندلی برقی چهارحالته سرنشین جلو، صندوق برقی و … دریافت کرد.

یکی از ویژگی‌های جدید تریم راک‌کریک، سیستم کرو کنترل ProPilot Assist 2.1 نیسان است، که با هزینه اضافی، می‌توان در تریم‌های SL و پلاتینیوم نیز دریافت کرد.

قیمت تریم جدید نیسان روگ، نزدیک به زمان عرضه آن مشخص خواهد شد.

جدیدترین اخبار خودرو را در باما بخوانید.

منبع: https://bama.ir/o/1cycq5y9


منتشر شده

در

توسط

برچسب‌ها: