معرفی نیسان Z هریتیج ادیشن

سرانجام نیسان Z در آمریکا عرضه خواهد شد. این محصول در ژانویه 2022 در اتوسالن توکیو با نام Fairlady Z Customized Proto رونمایی شد. نسخه ویژه‌ای از آن امروز که مخصوص بازار آمریکاست. این نسخه Heritage Edition نام دارد و 55 سال عرضه خودرو داتسون 240Z را جشن می‌گیرد.

مشخصات ظاهری نیسان Z هریتج ادیشن

رنگ بدنه این نیسان Z به تقلید از خودرو اسپرت نسل S30 است که در سال 1969 معرفی شد، ایجاد و نارنجی Sight است. نیسان تزئینات مشکی رنگی را روی کاپوت، سقف و درها اضافه کرده است.

نیسان ز هریتیج ادیشن

لوگوی Heritage Edition نیز وجود دارد. جلوپنجره دوتکه جلوی خودرو نیز شبیه Z اصلی است. قطعات ظریف به گلگیر این نسخه اضافه شده و همان رینگ‌های 19 اینچی، اما با رنگ مشکی، نصب شده‌اند.

مشخصات فنی نیسان Z هریتج ادیشن

نسخه هریتیج، تریم پرفورم گیر نیسان Z ساخته شده و بنابراین می‌توان به سرعت دستی و یا نه سرعت خودکار را انتخاب کرد.

نیسان ز هریتیج ادیشن

قیمت نیسان Z هریتج ادیشن

قیمت نیسان را 60,275 دلار تعیین کرده است که 6,165 دلار بیش تر از یک Z پرفورمنس معمولی است. با 6 هزار دلار بیش‌تر می‌توانم با یک Z نیسمو رانندگی کنم که 66,890 دلار قیمت دارد.

نیسان هنوز اعلام نکرده است که چند دستگاه از نسخه هریتیج خواهد ساخت. اما میدانیم که آن را محدود می کند. در سه ماه اول فروش نیسان Z در آمریکا، 44 درصد افزایش داشت و به 671 دستگاه رسید. این خودرو تویوتا سوپرا را شکست دهد و فروش بیش‌تری داشته باشد.

جدیدترین اخبار خودرو را در باما بخوانید.

منبع: https://bama.ir/o/3kj5sheb


منتشر شده

در

توسط

برچسب‌ها: