معرفی وولینگ استارلایت S | bama.ir

در سال گذشته، یک سدان 4.8 متری به نام وولینگ استارلایت از طرف اتحاد سایک-جنرال موتورز-ولینگ معرفی شد. این خودرو با قیمت 89 هزار یوان (12,200 دلار) در نسخه هیبرید و 110 هزار یوان (15,100 دلار) برای مدل برقی، یکی از ارزان‌ترین گزینه‌ها در دسته خود به شماره می‌آید. درست است که فروش ماهیانه 6 تا 10 هزار دستگاه وولینگ استارلایت را نمی‌توانم چشمگیر بدانم ولی به هرحال شرکت سازنده تصمیم گرفته شده است که یک کر و یا معرفی کند.

طراحی وولینگ استارلایت S

وولینگ استارلایت S علیرغم نام مشابه با مدل سدان، از نظر ظاهری کمی متفاوت است، چراکه در این خودرو از نوار نورانی بین چراغ‌های جلو، فرم یکپارچه چراغ‌های عقب و دستگیره‌های مخفی‌شونده درها خبری نیست.

وولینگ استار لایت اس

مجموعه بدنه وولینگ استارلایت S در طول، عرض، ارتفاع و فاصله بین نقاط به ترتیب 4.745، 1.89، 1.68 و 2.8 متر اعلام شده، که به چری تیگو 8 نزدیک است. بدنه این خودرو بر رینگهای 18 اینچی استوار می شود.

کابین و امکانات وولینگ استارلای اس

با وجود نسبتا بزرگ بدنه، کابین وولینگ استارلایت S با دو ردیف صندلی فقط برای 5 سرنشین ظرفیت دارد.

در کابین این خودرو با طرحی ساده ولی مدرن است که دو نمایشگر دیجیتال، شارژر بی‌سیم و فرمان دو پره دارد. یکی از سه رنگ سفید، مشکی یا قهوه‌ای را می‌توان برای کابین وولینگ استارلایت انتخاب کرد.

وولینگ استار لایت اس

وولینگ استارلایت S ماشین پلتفرم R مشترک با همتای سدان ساخته شده و سیستم تعلیق آن هم به صورت مک‌فرسون در جلو و چند اتصالی در عقب طراحی شده است.

مشخصات فنی وولینگ استارلایت S

هر دو نسخه هیبرید و برقی وولینگ استارلایت S به یک موتور برقی با 204 اسب‌بخار قدرت و 310 نیوتن‌متر گشتاور روی نقش برجسته‌ای است. مجموعه باتری مدل برقی به 54.5 کیلووات ساعت می‌رسد، می‌رسد، باتری باتری 20.5 کیلووات ساعت و پیشرانه 1. 5 لیتری گاز طبیعی با 106 اسب‌بخار را نیز به همراه دارد. البته این پیشرانه به چرخ‌ها متصل نیست.

وزن خالص وولینگ استارلایت S در دو نسخه برقی و هیبرید تقریباً برابر و به ترتیب 1790 و 1780 اعلام شده است.

وولینگ استار لایت اس

برنامه عرضه وولینگ استارلای اس

سایر مشخصات و قیمت وولینگ استارلایت S در زمان نزدیک به شروع فروش یعنی حوالی ماه آگوست اعلام خواهد شد. انتظاری که این مدل هم با تفاوت قیمت ناچیز با همتای سدان، به یکی از ارزان‌ترین گزینه‌های این دسته تبدیل می‌شود.

جدیدترین اخبار خودرو را در باما بخوانید.

منبع: https://bama.ir/o/i1rkv5ki


منتشر شده

در

توسط

برچسب‌ها: