مفهوم BSA Scrambler 650 در Motorcycle Live ارائه شد


موتور سیکلت BSA معرفی کرده بود ستاره طلایی 650 سی سی موتورسیکلت سبک رترو در دسامبر 2023. به نظر می رسد BSA در حال کار بر روی یک اسکرامبلر کاملاً جدید 650 سی سی است، زیرا یک دوچرخه مفهومی جدید BSA Scrambler در نمایشگاه زنده موتورسیکلت در بیرمنگام معرفی شده است.

این شرکت هنوز تایید نکرده است که آیا Scrambler جدید وارد مدل تولیدی خواهد شد یا خیر. با این حال، گزارش های رسانه ای کمی ادعا می کنند که BSA Scrambler 650 ممکن است در سال 2023 راه اندازی شود.

مفهومی BSA Scrambler 650

تصاویر این رویداد نشان می دهد که این کانسپت دارای یک ظاهر خشن است. این خودرو مجهز به چرخ های سیمی، گلگیر جلویی برجسته، یک صندلی تک صندلی و جلوپنجره جلوپنجره است. BSA موتور سیکلت را مفهومی می نامد. با این حال، اکثر قطعات در دوچرخه آماده تولید به نظر می رسد. این موتورسیکلت دارای سیستم تعلیق طولانی، لاستیک های دستگیره و رنگ جدید است که دارای صفحه جانبی شماره 28 است.

پوشش چراغ های جلو، فرمان عریض و چرخ های سیمی، استایل آفرود موتورسیکلت را نشان می دهد. BSA Scrambler 650 دارای یک چرخ جلو با قطر بزرگتر با یک دیسک ترمز تک، یک لوله اگزوز دوگانه و کمک فنر دوگانه در عقب است.

ویژگی های BSA Scrambler 650

این کانسپت به یک موتور تک سیلندر 652 سی سی مجهز شده است که با مایع خنک می شود که گلدستار را نیز تامین می کند. این موتور قادر به تولید 46 اسب بخار قدرت و حداکثر گشتاور 55 نیوتن متر است. به گیربکس 5 سرعته متصل می شود.

مشخصات BSA Scrambler 650

BSA Scrambler 650 می تواند یک کنسول ابزار دوقلو با طرح نیمه دیجیتال دریافت کند. یک سرعت سنج آنالوگ و یک LCD برای کیلومترشمار در سمت چپ وجود دارد، در حالی که سمت راست کانسپت دارای یک سرعت سنج و یک نشانگر دیجیتالی سوخت است.


مفهوم BSA Scrambler 650 در Motorcycle Live ارائه شد
منبع


منتشر شده

در

توسط

برچسب‌ها: