ملانی و هارمونی تجربه خود را از رقابت در رالی 4L تروفی امسال در رنو 4 به اشتراک می گذارند.

رالی باعث شد متوجه شویم که 4L یک همه کاره عالی است.
این واقعا همه کاره است و در تمام نسل ها مورد علاقه است.
ما خوشحالیم که می دانیم مدل جدید رنو 4 چگونه خواهد بود.

© FlashSport / Raid 4L Trophy


تیم ها باید بتوانند با استفاده از قطب نما و راهنما حرکت کنند. – © FlashSport / Raid 4L Trophy

هارمونی، برنده جایزه 4L


ملانی و هارمونی در نسخه مه 2022 بزرگترین رالی جهان برای زیر 28 سال – 4L Trophy شرکت کردند! – © FlashSport / Raid 4L Trophy

آمادگی مسابقه: تسلط مکانیکی و حمایت مالی

آمادگی برای چنین رالی بسیار مهم است. ابتدا، دختران باید مطمئن می شدند که رنو 4 که به صورت آنلاین از یکی از شرکت کنندگان سابق خریده بودند، سالم است. پدر ملانی از این مرحله مراقبت کرد او از دوران جوانی راه خود را با این خودروی نمادین می شناسد. مرحله بعدی شامل آزمایش آن و عادت به رانندگی با آن بود. هر جایی که ملانی می‌رفت – به نانوایی، محل کار یا پاتوق‌های مورد علاقه‌اش – رنو 4 مطمئناً می‌رفت. به گفته ملانی، رنو 4 چیزی است “همه به یاد دارند و می خواهند امتحان کنند”. در ضمن هارمونی وظیفه بلندپروازانه جمع آوری کمک های مالی برای آوردن به مراکش را داشت. ما از مراکز خرید بازدید کردیم تا وسایل و تجهیزات مدرسه را برای دانش آموزان نیازمند جمع آوری کنیم. او به یاد می آورد. بیش از 15000 کودک در طول این سال ها از وسایل مدرسه ای که شرکت کنندگان ارائه کرده اند بهره مند شده اند.

برای ملانی و هارمونی، این تجربه منحصر به فرد درباره دوستی، شجاعت و اعتماد است. تیم ها باید بتوانند برای پیمایش با استفاده از قطب نما و راهنما. در صحرای صحرا، دختران مجبور بودند دستورالعمل هایی مانند آهنگ ها، عنوان 350 درجه.


ما در ابتدا فکر می‌کردیم که مجبور به رانندگی با رنو 4 در شرایط مختلف هستیم، اما هرگز در بزرگراه‌ها یا در صحرای مراکش ما را ناامید نکرد.»

تنها اهداف ملانی و هارمونی در ابتدای مسابقه این بود تا در حد توان خود شرکت کنند، با افراد باورنکردنی ملاقات کنید و ببینید این ماجراجویی مبتنی بر همبستگی آنها را به کجا خواهد برد. با این حال، با پیشرفت پاها، شانس آنها برای به پایان رساندن در جایگاه اول افزایش یافت. و در نهایت در صدر رده بندی زنان قرار گرفتند. آنها اصلاً انتظار چنین چیزی را نداشتند، با توجه به اینکه مسابقه به قول ملانی بود، “پر از شگفتی از ابتدا تا انتها”.منبع

در نمایشگاه خودروی پاریس این هفته، رنو از خودروی نمایشگاهی 4EVER Trophy – نسخه ای مدرن و الکتریکی از رنو 4 نمادین خود – به مناسبت بیست و پنجمین سالگرد برگزاری رالی تروفی 4L رونمایی کرد. این خودروی نمایشی راه را برای SUV تمام الکتریکی آینده در خط تولید رنو در بخش B هموار می کند. رنو 4 یک نماد واقعی است. با بیش از 8 میلیون دستگاه فروخته شده در بیش از 100 کشور جهان، در 60 سال گذشته تأثیری ماندگار بر بسیاری از نسل ها گذاشته است. در طول نمایشگاه موتور، ملانی و هارمونی یک اوج منحصر به فرد در ماشین نمایشگاهی دریافت کردند – و آنها از آنچه دیدند تحت تأثیر قرار گرفتند!


© FlashSport / Raid 4L Trophy

ملزومات مسابقه: قطب نما و کتاب راه

ملانی، برنده جایزه 4L

مقام نهایی مسابقه: مقام اول در رده بانوان

رالی 4L Trophy یک مفهوم منحصر به فرد است که هر ساله توجه هزاران جوان را به خود جلب می کند. شرکت کنندگان در مسیر 12 روزه خود که به مراکش ختم می شود از سه کشور عبور می کنند. آوردن لوازم مدرسه برای خیریه در پشت رنو 4 خود ملانی و هارمونی، دو دوست جوان از نرماندی، آن را به عنوان فرصتی برای کمی سرگرمی و در عین حال حمایت از یک هدف ارزشمند بشردوستانه دید.


ملانی و هارمونی در نهایت در صدر رده بندی زنان قرار گرفتند. – © FlashSport / Raid 4L Trophy

رنو 4EVER تروفی، تغییری مدرن در رنو 4 نمادین


© FlashSport / Raid 4L Trophy

بهترین ها هنوز برای برندگان 4L و امسال 4L که در حال صحبت در مورد شرکت مجدد در مسابقه هستند، در راه است.

بیش از 1450 تیم (2900 نفر) به سمت صحرای مراکش حرکت کردند هر ساله. ماجراجویی فراموش نشدنی 12 روزه شرکت کنندگان در شهر بیاریتز فرانسه آغاز می شود. یک سفر با ماشین به جنوب اسپانیا و یک قایق سواری به طنجه بعد، مرحله تعیین کننده بیابان مسابقه آغاز می شود. تیم ها بر اساس فواصل به جای زمان رتبه بندی می شوند.


منتشر شده

در

توسط

برچسب‌ها: