موتورسیکلت جدید جاوا 42 بابر با قیمت 2.06 لک به بازار عرضه شد


Classic Legends در سال 2018 پلاک جاوا را با 2 موتورسیکلت جاوا و جاوا 42 مجدداً معرفی کرد. این شرکت جاوا پراک، موتورسیکلت Factory Custom Bobber را در سال 2019 روانه بازار کرده بود. این موتور با واکنش مثبت خریداران مواجه شده است. اکنون، این شرکت Jawa 42 Bobber جدید را روانه بازار کرده است که اساساً Jawa 42 با پردازش سفارشی کارخانه است.

موتورسیکلت جدید جاوا 42 باببر در 3 رنگ براق – مسی Mystic Copper، Moonstone White و Jasper Red دو رنگ موجود است. موتورسیکلت جدید با قیمت اولیه 2.06 میلیون روپیه (نمایشگاه سابق، دهلی) در دسترس است. از اوایل هفته آینده برای سواری های آزمایشی و تحویل در سراسر نمایندگی های Jawa Yezdi در دسترس خواهد بود.

قیمت جاوا 42 باببر

مس میستیک – 2.06 میلیون روپیه
مون استون سفید – 2.07 میلیون روپیه
قرمز جاسپر (تن دوتایی) – 2.09 میلیون روپیه

Jawa 42 Bobber جدید با پیشرفت‌های ارگونومیک و فنی ارائه می‌شود تا تجربه «سفارشی کارخانه» را ارتقا دهد. دارای بدنه مینیمالیستی، گلگیرهای خرد شده، تک صندلی پایین و لاستیک های چاق است. جاوا 42 از یک موتور 293 سی سی تک سیلندر بهره می برد که 27 اسب بخار قدرت و 27.05 نیوتن متر گشتاور تولید می کند. نیرو از طریق جعبه دنده 6 سرعته به چرخ عقب منتقل می شود.

Java 42 bobber Colors

Ashish Singh Joshi، مدیر عامل Classic Legends، در جمع بندی موتورسیکلت جدید گفت: «42 Bobber جدید تلفیقی از داستان های موفقیت برای ما است. جاوا 42 برداشت عجیب و غریب ما از یک موتورسیکلت رترو مدرن بود که در بین جوانان بسیار خوب بود که به یکی از پرفروش‌ترین مدل‌های ما تبدیل شد. با Perak، ما یک بخش کاملاً جدید “Factory Custom” را در کشور ایجاد کردیم و محبوبیت و دنبال کردن طرفداران آن بر کسی پوشیده نیست. 42 Bobber جدید بهترین‌های هر دو جهان را ترکیب می‌کند و عملکرد و فردیت یک باببر را با جوانی و سرزندگی 42 ترکیب می‌کند. با این کار، هدف ما ارائه خدمات به مجموعه وسیع‌تری از موتورسیکلت‌هایی است که به دنبال یک موتورسیکلت سفارشی متمایز، شیک و متمایز هستند. خوشبین.»


موتورسیکلت جدید جاوا 42 بابر با قیمت 2.06 لک به بازار عرضه شد
منبع


منتشر شده

در

توسط

برچسب‌ها: