موتورسیکلت وزن متوسط ​​هیرو-هارلی در سال مالی آینده وارد بازار می شود


سرمایه گذاری مشترک Hero MotoCorp و Harley Davidson در حال آماده سازی برای معرفی یک موتور سیکلت متوسط ​​وزن جدید برای بازار جهانی و همچنین هند است. گزارش شده است که موتور سیکلت جدید در بخش وزن متوسط ​​(350-850cc) احتمالا تا پایان سال 2023-24 (سال مالی 2024) به بازار عرضه می شود.

این موتورسیکلت جدید دارای دو مشتق متفاوت خواهد بود و به طور جداگانه از طریق کانال های فروش Hero MotoCorp و Harley-Davidson به فروش می رسد. این اولین مدل از طیف مدل های پریمیوم هیرو و هارلی خواهد بود که در حال توسعه مشترک هستند. نیرانجان گوپتا، مدیر مالی Hero MotoCorp گفت: “در بازه زمانی دو ساله آینده، مدل هایی را در حجم و بخش های سودآور پریمیوم و همچنین پلتفرمی که به طور مشترک با هارلی در حال توسعه هستیم، خواهید دید.”

قهرمان هارلی دیویدسون

موتورسیکلت جدید در مراحل پیشرفته توسعه است که تا پایان سال مالی 24 در بازار هند عرضه خواهد شد. بخش وزن متوسط، که شامل دوچرخه‌های دسته 350-850 سی‌سی می‌شود، تحت سلطه رویال انفیلد با بیش از 75 درصد سهم بازار است.

موتورسیکلت جدید مقرون به صرفه ترین پیشنهاد جهانی هارلی خواهد بود. این دومین تلاش هارلی در بخش انبوه مقرون به صرفه است. این شرکت Street 750cc و Street Rod را در بخش انبوه معرفی کرده بود. با این حال، هر دو مدل در سال 2021 متوقف شدند. مقرون به صرفه ترین هارلی دیویدسون فعلی موجود در بازار ما، Iron 883 است که قیمت آن 11.97 لک (نمایشگاه سابق) است.

نه فقط Hero & Harley، Bajaj-Triumph و TVS-BMW JV نیز روی چندین موتورسیکلت متوسط ​​وزن کار می کنند. هارلی می خواهد مدل آینده را به گونه ای قرار دهد که برند آن رقیق نشود و به عنوان یک “هارلی ارزان” دیده نشود. به لطف شبکه فروش اصلاح شده و بازاریابی شدید، هارلی رهبری بازار خود را در بخش 1000 سی سی و بالاتر در هند به دست آورده است. موتورسیکلت های America 1250 Special و Sportster S این برند با استقبال چشمگیر خریداران مواجه شده اند.

Hero در حال حاضر توزیع موتور سیکلت هارلی، قطعات، لوازم جانبی و کالاها را در هند انجام می دهد. این شرکت شبکه توزیع هارلی را به 13 نمایندگی و 10 مرکز خدمات مجاز، منحصراً برای هارلی گسترش داده است.

منبع – استاندارد کسب و کار


موتورسیکلت وزن متوسط ​​هیرو-هارلی در سال مالی آینده وارد بازار می شود
منبع


منتشر شده

در

توسط

برچسب‌ها: