موتور جدید 1.6 لیتری Energy dCi 165 در دسترس برای مگان هاچ بک و Estate: قدرت و لذت رانندگی

لذت رانندگی ارائه شده توسط ENERGY dCi 165 به ضرر راندمان به دست نیامده است، زیرا مصرف سوخت سیکل ترکیبی NEDC آن 4.6 لیتر در 100 کیلومتر است که معادل 120 گرم CO2 در کیلومتر است.

مگان هاچ بک و مگان استیت انرژی dCi 165 EDC در حال حاضر در فرانسه به فروش می رسند و قیمت آنها به ترتیب از 31700 یورو و 32600 یورو شروع می شود.

این به طور مستقیم از موتوری گرفته شده است که مگان GT را تامین می کند و قابلیت رانندگی و ضربه زدن به زیر کاپوت مگان هاچ بک و مگان استیت را دارد.

گیربکس شش سرعته اتوماتیک دوکلاچه که به آن متصل می شود، تعویض دنده های سریع تر و نرم تر را تضمین می کند و تضمین می کند که دنده انتخابی و سرعت موتور به عنوان تابعی از سرعت حرکت خودرو و حالت رانندگی انتخابی (Eco، Comfort، Neutral) بهینه می شوند. یا ورزش).

طراحی «کلاچ مرطوب» این گیربکس ثبات تعویض دنده را در طول زمان و در دماهای مختلف افزایش می دهد.

قیمت ها (در فرانسه)

گروه رنو از سال 1898 شروع به تولید خودرو کرده است. امروزه یک گروه چند برند بین المللی است که در سال 2016 نزدیک به 3.2 میلیون دستگاه خودرو در 127 کشور به فروش رسانده است، با 36 سایت تولید، 12700 نقطه فروش و بیش از 120000 کارمند. برای رویارویی با چالش‌های بزرگ فناوری آینده و ادامه استراتژی رشد سودآور، گروه از رشد بین‌المللی خود و تناسب مکمل پنج برند خود، رنو، داچیا و رنو سامسونگ موتورز، آلپاین و لادا، همراه با خودروهای برقی و اتحاد منحصر به فرد با نیسان. رنو با تیمی جدید در فرمول 1 و تعهد قوی به فرمول E، موتوراسپرت را بردار نوآوری و آگاهی از برند می‌بیند.منبع

عملکرد بالا از پیشرانه Energy dCi 165 EDC

انرژی dCi 165 توئین توربو از کارهای توسعه خاصی توسط رنو اسپرت بهره می برد. در مقایسه با نسخه‌ای که قبلاً برای Espace و Talisman موجود است، حداکثر توان خروجی پنج اسب بخار افزایش یافته است، در حالی که حداکثر گشتاور 380 نیوتن متری از 1750 دور در دقیقه در دسترس است.

درباره گروه رنو:


منتشر شده

در

توسط

برچسب‌ها: