موتور هیبریدی پلاگین E-Tech به سالن مگان می رسد

سالن رنو مگان اکنون به عنوان یک موتور هیبریدی پلاگین در دسترس است

این موتور چهار سیلندر 1.6 لیتری که توسط یک باتری 9.8 کیلووات ساعتی و دو موتور الکتریکی پشتیبانی می‌شود، می‌تواند تا 50 کیلومتر در چرخه ترکیبی (WLTP) و تا 65 کیلومتر در چرخه شهری (WLTP) رانده شود. بنابراین، مگان E-Tech پلاگین هیبریدی تطبیق پذیری خود را نشان می دهد: می تواند بدون مصرف سوخت در سفرهای روزانه کار کند و شما را در تعطیلات آخر هفته یا در سفرهای طولانی به مسافرت ببرد.

2نرخ مشتری 2216-03 قابل اجرا در 04/05/2021منبع

کارهای تکمیلی Business و SL Limited:

l7s2aiulfm-phpeq82ez

قیمت2 رنو مگان E-Tech پلاگین هیبریدی:

پایان های Intens و RS Line:

گزینه های خاص MEGANE E-Tech پلاگین هیبریدی (علاوه بر موارد موجود بر اساس سطح تریم):

این موتور پلاگین هیبریدی E-Tech از کارت خاکستری رایگان (یا 50٪ کاهش بسته به منطقه) بهره می برد.

رنو که پیشگام خودروهای الکتریکی است، فناوری نوآورانه و انحصاری هیبریدی E-Tech را با همکاری تیم رنو F1 توسعه داده است. در مبدا بیش از 150 حق ثبت اختراع، امکان توسعه دو نوع موتورسازی هیبریدی، با یا بدون شارژ مجدد، فراهم شده است.

پس از نسخه Estate، پیشنهاد MEGANE Saloon به نوبه خود با موتور هیبریدی قابل شارژ E-Tech 160 گسترش می یابد.این موتور حداکثر تطبیق پذیری را ارائه می دهد و به شما امکان می دهد تجربه رانندگی جدید و عملکرد انرژی منحصر به فرد را کشف کنید.

137,300 یورو با احتساب مالیات بر ارزش افزوده – نرخ مشتری 2216-03 قابل اعمال در 04/05/2021

* داده های CO2 برای نسخه نشان داده شده است و ممکن است بسته به گزینه های انتخاب شده متفاوت باشد.

مگان E-Tech پلاگین هیبریدی مجهز به دو موتور الکتریکی، یک باتری کششی و یک جعبه دنده هوشمند، استفاده بهینه از هر یک از منابع انرژی موجود (برقی و حرارتی) را برای ایجاد لذت رانندگی، رانندگی، انتشار CO2 و مصرف سوخت ثبت می‌کند. .

86isft0fpa-phpnyhxk5

تجهیزات خاص

رنو مگان E-Tech پلاگین هیبریدی دارای تجهیزات استاندارد اضافی برای نسخه های احتراق داخلی است:

مگان جدید از طراحی جدید با طراحی جدید، طراحی داخلی مدرن‌تر و ارگونومیک‌تر و همچنین بهترین فناوری‌ها از نظر اتصال، چند رسانه‌ای و کمک‌های رانندگی بهره می‌برد.

استارت ها همیشه برقی هستند. موتور هیبریدی قابل شارژ E-Tech اجازه می دهد تا (در چرخه شهری WLTP) در مقایسه با یک موتور احتراق داخلی معادل تا 40 درصد در مصرف صرفه جویی کند. در چرخه ترکیبی WLTP، مصرف سوخت بسیار کم است (از 1.2 لیتر در 100 کیلومتر) و انتشار CO2 موجود (از 28 گرم در کیلومتر).

مگان E-Tech پلاگین هیبریدی در شبکه رنو با قیمت 37300 یورو در دسترس است.1.


منتشر شده

در

توسط

برچسب‌ها: