مگان جدید به جاده های ما می رسد

رنو مگان خودرویی با ارقام است: 7 میلیون خودرو در سراسر جهان فروخته شده، 4 نسل، 3 رکورد در پیست معتبر نوربرگ رینگ… اما در پشت این ارقام، مگان بیش از هر چیز خودرویی است که احساسات، احساسات، نمادی که قاطعانه در آن ریشه دارد، قرار دارد. زمان.

بنابراین مگان جدید موقعیت رانندگی جدید و مدرنی را ارائه می دهد که دارای صفحه نمایش 9.3 اینچی جدید برای مولتی مدیا و صفحه نمایش 10.2 اینچی برای داشبورد است و از تمام ویژگی های سیستم چندرسانه ای EASY LINK رنو بهره می برد. این سیستم عامل با الهام از کدها و کاربردهای تلفن هوشمند به گونه‌ای طراحی شده است که ارگونومیک و کاربردی‌تر باشد تا استفاده از فناوری آسان باشد.

مگان جدید با پنج نسخه خود (سدان، استیشن واگن، RS Line، RS و RS TROPHY) و انتخاب گسترده ای از موتورها، با خواسته های همه سازگار است. به لطف فناوری هیبریدی پلاگین E-TECH، به طور خلاصه بهترین تعادل بین راحتی و پویایی، حس رانندگی بیشتر و تجربه رانندگی بی سابقه ای را تجربه می کند.

برای اطلاعات بیشتر در مورد New Mégane، به کیت مطبوعاتی کامل بروید.منبع

برای اطمینان از ایمنی و راحتی همه، وسایل کمکی جدید رانندگی معرفی می شوند. در میان آنها، بزرگراه و دستیار ترافیک، یک سیستم خودمختار سطح 2، راحتی و آرامش خاطر را هنگام رانندگی ارائه می دهد.

مگان جدید طراحی و خطوط پویا را حفظ کرده است که باعث موفقیت آن شده است. این ظرافت و ظرافت پیدا می کند، در حالی که چراغ های جلوی جدید Pure Vision LED را در همه نسخه ها معرفی می کند، دید و راحتی را در طول سفر بهبود می بخشد.

سدانی با جنبه های مختلف، همانطور که مگان جدید یک بار دیگر به لطف ظاهر یک موتور هیبریدی قابل شارژ نشان داد – اولین بار برای رنو در بخش کامپکت. این موتور هیبریدی پلاگین E-TECH در بازار مشابهی ندارد: مزایا و احساسات الکتریکی را بدون به خطر انداختن استقلال ترکیب می کند. این شرکت از تخصص گروه رنو که بیش از ده سال در خودروی الکتریکی به دست آورده و از تجربه آن در فرمول 1 بهره می برد.


منتشر شده

در

توسط

برچسب‌ها: