مگان جدید در راه است – سایت رسانه جهانی رنو

مگان جدید یک کابین خلبان راننده نوسازی شده و مدرن ارائه می دهد. داشبورد با داشتن صفحه نمایش 9.3 اینچی جدید برای سیستم چندرسانه ای و صفحه نمایش 10.2 اینچی از تمام ویژگی های سیستم چندرسانه ای EASY LINK رنو بهره می برد. این سیستم با الهام از کدها و کاربردهای گوشی هوشمند، ارگونومیک‌تر، کاربردی‌تر و کاربرپسندتر است.

مگان جدید به سیستم‌های جدید کمک راننده برای ایمنی و راحتی همه سرنشینان، از جمله Highway & Traffic Jam Companion، یک سیستم خودکار سطح 2 که راحتی و آرامش خاطر را هنگام رانندگی تضمین می‌کند، مجهز شده است.منبع

مگان جدید بار دیگر نشان می دهد که یک هاچ بک با جنبه های مختلف به لطف معرفی یک پیشرانه هیبریدی پلاگین – اولین بار برای رنو در بخش کامپکت است. موتور هیبریدی پلاگین E-Tech هیچ معادلی در بازار ندارد: مزایا و احساسات خودروهای الکتریکی را بدون به خطر انداختن استقلال ترکیب می کند. این خودرو از تخصص خودروهای الکتریکی که توسط گروه رنو در ده سال گذشته به دست آمده و همچنین از تجربه خود در مسابقات فرمول 1 بهره می برد.

برای اطلاعات بیشتر در مورد New Mégane، به کیت مطبوعاتی کامل مراجعه کنید.

مگان جدید با پنج تغییر (هچ، استیت، RS Line، RS و RS TROPHY) و انتخاب زیادی از موتورها، از جمله E-TECH Plug-in Hybrid جدید، همه نیازها را برآورده می کند. به طور خلاصه بهترین تعادل بین راحتی و پویایی، با احساس رانندگی بیشتر و تجربه رانندگی جدیدی که توسط فناوری هیبریدی پلاگین E-TECH ارائه شده است.

مگان جدید همچنان با طراحی مشابه و خطوط پویا که آن را به چنین موفقیتی تبدیل کرده است، ظریف‌تر و پیچیده‌تر شده است: همه نسخه‌ها اکنون دارای چراغ‌های جلوی جدید LED Pure Vision هستند که دید و راحتی را در جاده بهبود می‌بخشد.

رنو مگان خودرویی با ارقام است: 7 میلیون خودرو در سراسر جهان فروخته شده، 4 نسل، 3 رکورد در پیست معتبر نوربرگ رینگ… اما در پشت این ارقام، مگان بیش از هر چیز خودرویی است که احساسات و هیجان ایجاد می کند، نمادی که قطعا در آن لنگر انداخته است. زمان.


منتشر شده

در

توسط

برچسب‌ها: