مگان E-Tech جدید برقی 5 ستاره در تست تصادف EuroNCAP دریافت کرد

بنابراین، مگان جدید به دلیل ساختار محافظ و 7 کیسه هوا، به امتیاز 85 درصد برای محافظت از سرنشینان بزرگسال و 88 درصد برای محافظت از کودکان دست می یابد. حفاظت از سایر کاربران جاده 65 درصد است در حالی که کمک های رانندگی امتیاز 79 درصد است.

علاوه بر عناصر ارزیابی شده توسط بدن EuroNCAP، New Megane E-Tech Electric از Fireman Access بهره می برد، نوآوری ناشی از مشارکت منحصر به فرد که بیش از ده سال بین گروه رنو و گروه آتش نشانی وجود داشته است.

یک کد QR نیز روی شیشه New Megane E-Tech الکتریکی که برای تیم‌های اورژانس در نظر گرفته شده است، نصب شده است. با اسکن آن در هنگام تصادف، آنها می توانند خیلی سریع تشخیص دهند که یک وسیله نقلیه الکتریکی است. آنها همچنین به اطلاعات معماری (از جمله محل باتری و کیسه های هوا، مکان هایی که امکان برش سریع و ایمن را می دهند و غیره) دسترسی دارند، کمک ارزشمندی است که می تواند تا 15 دقیقه در زمان صرفه جویی کند. استخراج یک سرنشین!

دسترسی آتش نشان و کد QR بخشی از اقداماتی است که ایمنی مطلوب را برای کاربران خودروهای این برند تضمین می کند. به طور کلی، ایمنی مشتریان در جاده ها – و همچنین کارکنان در محل کار – یکی از سه رکن اصلی (همراه با انتقال و شمول زیست محیطی) سیاست توسعه پایدار است که توسط گروه رنو به عنوان بخشی از برنامه راهبردی رنولوشن اجرا شده است. .منبع


منتشر شده

در

توسط

برچسب‌ها: