میلان برد در ZANDVOORT را به ارث می برد


روز جمعه، میدان 38 خودروی پیست زند وورت را کشف یا دوباره کشف کرد. آنتونی ژورادو و دیوید پوژ بهترین مهارت های انطباق را با تسلط بر یک جلسه آزمون جمعی نشان دادند. آنتونی ژورادو شتاب خود را در مقدماتی حفظ کرد و جلوتر از مارک گیوت (مسابقه میلان) و نیکلاس میلان به قطب برتری رسید در حالی که توماس پکار (کارپک سرویس) و دیوید پوژه پنج نفر برتر را تکمیل کردند.

در شرایط ابری و باد، آنتونی ژورادو با وجود حملات مارک گیوت، بعدازظهر شنبه شروع را کنترل کرد. نیکلاس میلان و دیوید پوژه از این مزیت استفاده کردند و قبل از تقلید توماس پکار در پایان دور ابتدایی که در آن ماتیو لانپودنکس (مسابقه میلان) بازنشسته شد، بین این دو قرار گرفتند.

نبردها به ترتیب بالا و پایین تر شد. در دور چهارم، نیکلاس میلان به آنتونی ژورادو حمله کرد، اما حمله او باعث جمع‌بندی مجدد رهبران و دوئل کوبنده درب بین آنتونی ژورادو و دیوید پوژه شد. علیرغم فشار مداوم تعقیب کنندگانش، آنتونی ژورادو در حالی که اکشن در میان چلنجرهایی که آنها را تعقیب می کردند داغ می شد، پیشتاز بود. جوران لنوتر (JSB Compétition) و لئو ژوست بهتر از نیکولا میلکوویچ (تیم ریسینگ تمپو) و سپس توماس پکار شدند.

ماشین ایمنی در دور هشتم پس از بازنشستگی آندریاس استاکی (استوکی موتور اسپورت) به خدمت گرفته شد. مسابقه برای یک سرعت نهایی شش دقیقه ای نفس گیر از سر گرفته شد، جایی که آنتونی ژورادو، نیکلاس میلان و دیوید پوژه به سرعت از بقیه زمین فاصله گرفتند.

علیرغم آخرین تلاش دیوید پوژه، آنتونی ژورادو در حالی که نیکلاس میلان بهترین استفاده را کرد و از داوید پوژه برای مقام دوم عبور کرد، به پیروزی دست یافت. این مانور پس از اینکه آنتونی ژورادو به دلیل بیرون راندن دیوید پوژه از پیست پنالتی دو نقطه ای دریافت کرد، به عنوان حرکت برنده مسابقه برای نیکلاس میلان پایان یافت. مارک گیوت در جایگاه چهارم و جلوتر از چلنجر لئو ژوست که در آخرین دور از ژوران لنوتر گذشت و توماس پکار به او نگاه می کرد، به مقام چهارم رسید. جرژی اسپینکیویچ (یونیک ریسینگ)، الکساندر آلبوی (مسابقه GPA) و جولین بریشه (مسابقه JSB) ده نفر برتر را تکمیل کردند که با فاصله کمتر از پنج ثانیه در پرچم شطرنجی فاصله داشت.

CLIO CUP اروپا

نیکلاس میلان نیز پیش از دیوید پوژه و آنتونی ژورادو، پیروزی در کلیو کاپ اروپا را به ارث برد تا برتری خود را در رده بندی عمومی افزایش دهد. با این برد، نیکلاس میلان کمی برتری خود را در رده بندی عمومی افزایش داد. در پایان مسابقه ای پر جنب و جوش، یرژی اسپینکیویچ به ضرر نیکولا میلکوویچ برنده شد تا برتری خود را در جام چلنجرز افزایش دهد. گیوم مایو (GM Sport) سکوی رده را تکمیل کرد. کوئینتو استفانا از ابتدا تا انتها رهبری کرد و اکنون به لطف پیروزی بر رنه استینمتز (Chefo Sport) و Stephan Polderman (Chefo Sport) جام رانندگان آقایان را رهبری می کند.

CLIO CUP فرانسه

نیکلاس میلان در دقایق پایانی در دوئل خود با رهبر کلیو کاپ فرانسه پیروز شد و این دومین برد سال باعث می شود او اختلاف خود را از داوید پوژه در رده بندی عمومی به 20 امتیاز کاهش دهد. ثالثاً، لئو ژوست شاهد پاداش زحمات خود با اولین سکوی کلی و اولین موفقیت در جام چلنجرز پیش از Joran Leneutre، که اکنون این رده را بر عهده دارد، و Jerzy Spinkiewicz بود. Mathieu Rigoulet (Vic’Team) یک برد برتر را به دست آورد، جلوتر از Pierre Monmaneix (GPA Racing) و Lionel Viguier (T2CM) تا سومین پیروزی خود را در پنج مسابقه این فصل به دست آورد و در جام رانندگان آقایان پیشتاز شود.

CLIO CUP اروپای شرقی

اگرچه مارک گیوت در جام اروپای کلیو از روی سکو باز ماند، اما سومین پیروزی متوالی خود را در کلیو کاپ اروپای شرقی کسب کرد. مرد فرانسوی در دور سوم پیشی گرفت و از نزدیکترین رقیب خود، توماس پکار، و ژوسو پانتیلا (سرویس کارپک) جلو افتاد. به لطف کسب مقام سومی خود، فنلاندی در مقابل هنریک سیبل (سرویس کارپک) و چن هان لین (یونیک ریسینگ) قهرمان جام چلنجرز شد و اکنون علیرغم پنالتی چهار جایگاهی خود به دلیل حادثه در Magny، در رده بندی عمومی پیشرو است. -دوره ها در همین حال، رنه استینمتز در مسابقه خانگی خود مقابل هموطن و هم تیمی خود استفان پولدرمن پیروز شد تا در جام رانندگان آقایان پیشتاز شود.

رقبای کلیو کاپ روز یکشنبه برای مقدماتی در ساعت 9 صبح قبل از مسابقه نهایی نیم فصل اول در ساعت 12:45 بعد از ظهر که به صورت زنده در صفحه فیس بوک سری رنو کلیو و کانال یوتیوب پخش می شود، دیدار خواهند کرد.

تست های جمعی 1 – تست های جمعی 2 – مقدماتی 1 – جدول شروع – مسابقه 1 – کلیو کاپ اروپا – کلیو کاپ فرانسه – کلیو کاپ اروپای شرقیمنبع


منتشر شده

در

توسط

برچسب‌ها: