میلان وارث پیروزی در زاندفورت شد


از روز جمعه، سی و هشت رقیب وارد مسیر ترسناک زند وورت شدند یا دوباره کشف کردند. آنتونی ژورادو و دیوید پوگت با تسلط بر هر جلسه آزمون جمعی، بهترین سازگاری را نشان دادند. آنتونی ژورادو به شتاب خود در مقدماتی ادامه داد و با برتری از مارک گیوت (مسابقه میلان) و نیکولاس میلان در پنج تیم برتر که توسط توماس پکار (سرویس کارپک) و دیوید پوژه تکمیل شد، قطب شد.

در شرایط ابری و بادتر، آنتونی ژورادو با وجود حملات مارک گیوت، شروع بعد از ظهر شنبه را کنترل کرد. نیکلاس میلان و دیوید پوژه از موقعیت استفاده کردند و خود را بین دو مرد قرار دادند و پس از دور اول که متیو لانپودنکس (مسابقه میلان) قربانی اصلی آن بود، توماس پکار از آنها تقلید کرد.

بحث ها به تدریج در تمام سطوح هیئت مدیره شتاب بیشتری می گرفت. از دور چهارم، نیکلاس میلان به آنتونی ژورادو حمله کرد. با این حال، حمله او باعث جمع‌بندی مجدد رهبران و همچنین دوئل بین آنتونی ژورادو و دیوید پوژه شد که با تماس دوگانه پایان یافت. آنتونی ژورادو که تحت فشار دائمی تعقیب کنندگانش بود، کنترل خود را حفظ کرد، زیرا در میان چلنجرهایی که آنها را تعقیب می کردند، عصبانیت ها نیز شعله ور شد. در میان آنها، Joran Leneutre (JSB Competition) و Léo Jousset با برتری بر نیکولا میلکوویچ (Tempo Racing Team) و سپس توماس پکار، عملکرد خوبی داشتند.

این خودروی ایمنی در دور هشتم پس از بازنشستگی آندریاس استاکی (استوکی موتوراسپرت) ظاهر شد. این مسابقه برای یک سرعت فینال شش دقیقه ای بدون نفس، حقوق خود را از سر گرفت، جایی که آنتونی ژورادو، نیکلاس میلان و دیوید پوژه به سرعت از حریفان خود جدا شدند.

علیرغم تلاش نهایی دیوید پوژه، آنتونی ژورادو در برابر پیروزی خود مقاومت کرد در حالی که نیکلاس میلان از فرصت استفاده کرد و مقام دوم را از دیوید پوژه گرفت. این مانور در نهایت مترادف با موفقیت برای نیکلاس میلان پس از پنالتی دو موقعیتی بود که به آنتونی ژورادو برای بیرون راندن دیوید پوژه از محدوده پیست وارد شد. چهارم، مارک گیوت از چلنجر لئو ژوست جلوتر بود که در دور آخر زیر نظر توماس پکار از جوران لنوتر سبقت گرفت. با مبارزه از ابتدا تا انتها، یرزی اسپینکیویچ (یونیک ریسینگ)، الکساندر آلبوی (مسابقه GPA) و جولین بریشه (مسابقه JSB) در کمتر از پنج ثانیه زیر پرچم شطرنجی، ده نفر برتر ایستاده را تکمیل کردند.

CLIO CUP اروپا

نیکلاس میلان نیز پیش از دیوید پوژه و آنتونی ژورادو، پیروزی در جام کلیو اروپا را به ارث برد. نیکلاس میلان با توجه به موفقیت خود، برتری خود را در رده بندی عمومی افزایش داد. در پایان یک مسابقه پر جنب و جوش، یرژی اسپینکیویچ به ضرر نیکولا میلکوویچ برنده شد تا فاصله خود را با حریفان خود در جام چلنجرز افزایش دهد. سکوی رده توسط Guillaume Maio (GM Sport) تکمیل شد. کوئینتو استفانا که از ابتدا تا انتها پیشتاز بود، به لطف پیروزی بر رنه استینمتز (چفو اسپورت) و استفان پولدرمن (چفو اسپورت) زمام مسابقات جام رانندگان آقایان را نیز در دست گرفت.

CLIO CUP فرانسه

نیکلاس میلان که از دوئل خود در برابر رهبر کلیو کاپ فرانسه در اسپرینت نهایی پیروز شد، عملیات خوبی را در رده بندی عمومی انجام داد، زیرا این موفقیت دوم در سال به او اجازه داد تا به امتیاز 20 دیوید پوژه بازگردد. سوم، لئو ژوسه تلاش‌های خود را با اولین سکوی خراش و اولین پیروزی در جام چلنجر پیش از جوران لنوتر، رهبر جدید این رده، و یرژی اسپینکیویچ دریافت کرد. در نهایت، ماتیو ریگوله (تیم ویک) در مناظره ها در برابر پیر مونمانیکس (مسابقه GPA) و لیونل ویگویه (T2CM) مسلط شد تا سومین موفقیت خود را در پنج مسابقه در این فصل به ثبت برساند و در صدر جام رانندگان آقایان فرار کند.

CLIO CUP اروپای شرقی

اگرچه تریبون در جام اروپای کلیو از او دور شد، مارک گیوت با سومین پیروزی متوالی در جام کلیو اروپای شرقی خود را دلداری داد. در دور سوم، مرد فرانسوی از نزدیکترین تعقیب کننده خود، توماس پکار، و جوسو پانتیلا (سرویس کارپک) جلوتر بود. به لطف مقام سوم خود، فنلاندی در برابر هنریک سیبل (سرویس کارپک) و چن هان لین (یونیک ریسینگ) قهرمان جام چلنجرز شد و علیرغم پنالتی چهار مکان در شبکه به دلیل حادثه در مگنی، کنترل رده بندی عمومی را در دست گرفت. -دوره ها در همان زمان، رنه استینمتز در خانه مقابل هموطن و هم تیمی خود استفان پولدرمن به پیروزی رسید تا زمام مسابقات جام رانندگان آقایان را در دست بگیرد.

رقبای کلیو کاپ روز یکشنبه برای مقدماتی در ساعت 9 صبح قبل از مسابقه نهایی نیم فصل اول در ساعت 12:45 بعد از ظهر که به صورت زنده در صفحه فیس بوک سری رنو کلیو و کانال یوتیوب پخش می شود، دیدار خواهند کرد.

تست های جمعی 1 – تست های جمعی 2 – مقدماتی 1 – جدول شروع – مسابقه 1 – جام کلیو اروپا – جام کلیو فرانسه – جام کلیو اروپا شرقیمنبع