نبردهای داغ در Hungaroring در پیش است

زند وورت

نوگارو

جام کلیو ایتالیا

کلیو کاپ اروپا

16-17 جولای

RFEDA

جام کلیو اروپای شرقی

جام کلیو فرانسه

کلیو کاپ اروپا

جام کلیو ایتالیا

کلیو کاپ اروپا

ایمولا

کلیو کاپ فرانسه

جام کلیو ایتالیا

میسانو

9-10 جولای

16-18 آوریل

15-16 اکتبر

لیست ورودی

کلیو کاپ اسپانیا

لو کاستله

جام کلیو اروپای شرقی

جام کلیو اروپای شرقی

4-5 ژوئن

ACI GT

ACI GT

کلیو کاپ اسپانیا

ACI GT

جاراما

این میدان همچنین از راننده ای استقبال می کند که پیست هانگارورینگ را به خوبی می شناسد، یعنی گابور تیم (GM Sport). این راننده مجارستانی که چندین عنوان کارتینگ ملی و جام‌های تک‌میک مدار و رالی ملی را کسب کرده است، به لطف یک کمپین جمع‌آوری کمک مالی که بیش از 230 نفر را جذب کرد، اولین حضور خود را در نسل جدید جام کلیو انجام خواهد داد.

شنبه 9 تیر
8:30-8:50 صبح: مقدماتی 1
1 الی 13:30: مسابقه 1 (25 دقیقه + 1 دور) | فیس بوک | یوتیوب

جام کلیو فرانسه

کلیو کاپ اسپانیا

دوره های مگنی

جام کلیو اروپای شرقی

موژلو

کلیو کاپ اسپانیا

جام کلیو فرانسه

کلیو کاپ اروپا

یرژی اسپینکیویچ، که مطمئناً در رده بندی جام چلنجرز به تعطیلات می رود، همچنین می خواهد برتری خود را نسبت به گیوم مایو (GM Sport) و ماتیو لانپودنکس (مسابقه میلان) افزایش دهد. که 12 ماه پیش افتخارات رده را در اینجا کسب کرد. نیکولا میلکوویچ صربستانی (تیم ریسینگ تمپو) که دو بار در زاندفورت نایب قهرمان شده است، تلاش خواهد کرد تا شتاب خود را حفظ کند. کریستین ریچیاردینی ایتالیایی (اسکورسی)، تنها مردی که امسال یرژی اسپینکیویچ را شکست داده است، در حالی که جوسو پانتیلا فنلاند (سرویس کارپک)، ایتالیایی جاکوپو جوزپه سیمنس (اسکورز) و ویلیام مزتی (Progetto E20 Motorsport) نیز تلاش خواهد کرد این کار را تکرار کند. نیکو آبلا اسپانیایی (Chefo Sport) همگی مشتاق کسب اولین نتیجه سکوی خود هستند. لین چن هان از تایوان (یونیک ریسینگ) و ماریانو آلونسو از آرژانتین (مسابقه GPA) نیز برای اثبات میزان پیشرفت خود به میدان خواهند رفت.

18-19 ژوئن

3-4 سپتامبر

تیم رقابت‌های میلان که تاکنون در این فصل در جام اروپا شکست نخورده است، در موقعیتی قدرتمند به مجارستان خواهد آمد زیرا سه راننده آن سه مکان برتر رده‌بندی عمومی را در اختیار دارند. نیکلاس میلان و آنتونی ژورادو با سه برد در هر کدام از بازیکنان مورد علاقه خواهند بود، همچنین مارک گیوت که ثباتش، با تاکید بر چهار سکوی او، به او اجازه داده تا بین دو هم تیمی خود قرار بگیرد. گروه تعقیب و گریز، به رهبری راننده لهستانی جرژی اسپینکیویچ (یونیک ریسینگ) و دیوید پوژ (مسابقه GPA)، امیدوار است که دوباره دست برتر را نسبت به سه نفر فرانسوی به دست آورد. هر دو به دنبال اولین پیروزی خود در این فصل هستند، در حالی که توماس پکار چک (سرویس کارپک) و آلساندرو بریگاتی ایتالیایی (Progetto E20 Motorsport) هدف یکسانی دارند زیرا به دنبال افزایش اعتماد به نفس خود قبل از تعطیلات تابستانی هستند.

11-12 ژوئن

FFSA GT

کلیو کاپ اروپا

جام کلیو ایتالیا

جام کلیو اروپای شرقی

مونزا

7-8 اردیبهشت

کلیو کاپ اروپا

والنسیا

FFSA GT

جام کلیو ایتالیا

جمعه 8 تیر
8:30-9 صبح: آزمون جمعی 1
1:33-14:03: آزمون جمعی 2

GT Open

قبل از پایان نیم فصل اول در بوداپست، مارک گیوت از برتری خود در جام کلیو اروپای شرقی دفاع خواهد کرد. در حالی که این مرد فرانسوی اخیراً برتری خود را تثبیت کرده است، توماش پکار و راننده سوئیسی آندریاس استوکی (استوکی موتور اسپورت) به دنبال کوچکترین لغزش از سوی او خواهند بود. هموطن و هم تیمی او آنتونی ژورادو که دو بار در زاندفورت برنده شده است نیز مصمم است که صعود خود را در رده بندی عمومی سرعت بخشد.

تقویم سری جام کلیو 2022

23-24 آوریل

دور هشتم به طور بالقوه می تواند برای بقیه کمپین و مبارزات عنوانی متعدد آن تعیین کننده باشد. با 26 راننده، همه با اهداف خاص خود و بدون جایی برای اشتباه، این اکشن نوید این را می دهد که در مسیری که منجر به نبردهای خارق العاده می شود، شدید باشد، همانطور که گابریله تورلی با درایو بازگشت باورنکردنی خود در سال گذشته نشان داد!

GT Open

هانگارورینگ

Clio Cup اروپا: در تعقیب مسابقات میلان!

Clio Cup اروپای شرقی به مرز میان فصل رسید

چالش جهانی GT

جام کلیو فرانسه

14-15 اردیبهشت

جدول زمانی

RFEDA

کلیو کاپ اروپا

کلیو کاپ اسپانیا

یکشنبه 10 تیر
10:40-11 صبح: مقدماتی 2
5:40-18:10: مسابقه 2 (25 دقیقه + 1 دور) | فیس بوک | یوتیوب

جام کلیو فرانسه

12-13 نوامبر

حلقه ردبول

کلیو کاپ اروپا

جام کلیو اروپای شرقی

ACI GT

جام کلیو ایتالیا

همه رقبا از جمعه در آخر هفته در مسیر خواهند بود و هر دو مسابقه به صورت زنده در صفحه فیس بوک سری رنو کلیو و کانال یوتیوب سری رنو کلیو پخش می شوند.

چالش جهانی GT

هوکنهایم

10-11 سپتامبر

در جام چلنجر، یوسو پانتیلا تلاش خواهد کرد تا بر پایه پیروزی‌های خود در هلند پیشرفت کند و برتری خود را نسبت به لین چن هان و هنریک سیبل آلمانی (کارپک سویس) افزایش دهد، که اولین پیروزی خود را در این هفته هدف قرار خواهد داد. در نهایت، رنه استینمتز هلندی و استفان پولدرمن دوئل خود را در جام رانندگان آقایان از سر خواهند گرفت، جایی که اولی امیدوار است روند سه پیروزی متوالی خود را افزایش دهد تا قبل از دیدار بعدی در پاییز از هم تیمی خود فاصله بگیرد.

RFEDAمنبع

8-9 اکتبر

کلیو کاپ اروپا

نبرد در جام رانندگان آقایان، جایی که کوئینتو استفانا ایتالیایی (مسابقه میلان) و هلندی رنه استینمتز (چفو اسپورت) و استفان پولدرمن (چفو اسپورت) تنها با هفت امتیاز پوشش داده می شوند، ادامه خواهد داشت. در حالی که آنها تا کنون تمام پیروزی ها را به اشتراک گذاشته اند، میشل فایه فرانسوی (GM Sport)، هورن (GPA Racing) و گابریل آلونسو آرژانتینی (GPA Racing) امیدوارند روند این هفته را معکوس کنند و دوباره به رقابت قهرمانی بازگردند.

بارسلونا

چالش جهانی GT


منتشر شده

در

توسط

برچسب‌ها: