نسخه برتر هیوندای ورنا 2023 – ویژگی ها، تصاویر لو رفت


نسل جدید هیوندای ورنا مطمئناً یکی از خودروهای جدید معرفی شده در سال جاری است. این خودروساز آماده است تا مدل جدید این سدان و قیمت آن را در 21 معرفی کندخیابان مارس 2023. قبل از عرضه رسمی، هیوندای ورنا 2023 جدید وارد نمایندگی‌های سراسر کشور شده است. اخیراً نسخه رده بالای آن بدون هیچ گونه استتار در گوا در دوربین عکاسی شده است.

در اینجا تمام ویژگی های کلیدی و جزئیات نسخه برتر Verna جدید آورده شده است.

هیوندای ورنا توربو بنزینی جدید 2023

موتور هیوندای ورنا جدید، گیربکس

مدل جدید این سدان را می توان با یک موتور 1.5 لیتری تنفس طبیعی یا یک موتور 1.5 لیتری توربو بنزینی داشت. در حالی که اولی حداکثر قدرت 113.4 اسب بخار و گشتاور 144 نیوتن متر را دارد، دومی 158 اسب بخار قدرت و 253 نیوتن متر گشتاور حداکثر تولید می کند. در مورد گزینه های گیربکس، واحد تنفس طبیعی با 6 سرعته دستی و iVT و موتور توربو بنزینی دارای گیربکس 6 سرعته دستی و 7 سرعته DCT اتوماتیک است. مدل خالدار مدل برتر با ترکیب موتور-گیربکس DCT توربو بنزینی بود.

ویژگی های جدید هیوندای ورنا نوع برتر

می توانید متوجه یک صفحه نمایش دوگانه 10.25 اینچی شوید که به عنوان سیستم اطلاعات سرگرمی و دسته ابزار کار می کنند. درست در زیر واحد اطلاعات، دکمه های کنترلی برای فن و مه زدا وجود دارد. برخلاف تریم میانی، مدل جدید 2023 هیوندای ورنا نسخه بالایی دارای نوار قرمز اسپرتی است که روی دریچه و تنظیم کننده های AC گسترده آن قرار دارد.

مدل جدید هیوندای ورنا DCT مدل 2023

در کنسول مرکزی، یک انتخابگر دنده دستی، دکمه نگه‌داشتن خودکار، ترمز دستی الکترونیکی، شارژر تلفن بی‌سیم، انتخاب حالت رانندگی و دکمه‌های کنترلی برای کمک پارک وجود دارد. این سدان با یک فرمان 2 پره جدید با کنترل های نصب شده برای کروز و صدا عرضه می شود.

نسخه بالا دارای روکش صندلی اسپرت با دوخت و لوله‌کشی قرمز است. الگوی مشابهی روی فرمان و انتخابگر دنده دیده می شود. هیوندای سیستم صوتی پریمیوم Bose را در مدل های میانی خود به بعد ارائه می دهد. آنچه که برای تریم برتر در نظر گرفته شده است فناوری ADAS (سیستم کمک راننده پیشرفته)

برخی از ویژگی‌های برجسته طراحی آن عبارتند از: توری با امضای جدید، میله نور LED روی کاپوت آن، نشانگرهای چرخش در زیر چراغ‌های جلو بازتابنده LED سه لوله و دستگیره‌های ORVM و درها با روکش نقره‌ای.

منبع تصویر


نسخه برتر هیوندای ورنا 2023 – ویژگی ها، تصاویر لو رفت
منبع


منتشر شده

در

توسط

برچسب‌ها: