نسخه جدید بیواییدی تانگ معرفی شد

بی وای دی در تاریخ ۳۱ اوت، نسخه ۲۰۲۳ مدل تانگ را در چین معرفی کرد. این محصول جدیدترین سری تانگ بوده و سه مدل مختلف دارد.

نسخه، برد ۶۰۰ کیلومتری و قیمت ۳۴۳۰۰ دلاری دارد. نسخه دوم با برد ۷۳۰ کیلومتری و قیمت ۳۷۷۰۰ دردسترس است. نسخه سومین با برد ۶۳۵ کیلومتری و سیستم چهار چرخ محرک همراه است و قیمت ۴۱۱۰۰ دلاری دارد.

ویژگی مهم نسخه جدید تانگ، کاهش قیمت آن نسبت به مدل ۲۰۲۲ است.

بی وای دی تانگ ۲۰۲۳ با توسعه همراه است. رینگ‌های ۲۰ اینچی جدید، سیستم کنترل هوشمند بدنه Disus-C، اینترنت 5G برای همه مدل‌ها و رابط کاربری روان‌تر، از ویژگی‌های نسخه جدید است.

اندازه این شاسی بلند۵۰ به ۴۹۰۰/۱۹/۱۷۲۵ میلی‌متر می‌رسد و فاصله آن ۲۸۲۰ میلی‌متر است. این فضا برای سفر و بار آن‌ها کافی است.

تانگ ۲۰۲۳ در دو نسخه ۶ و ۷ نفره دردسترس است. وزن خودرو در هر نسخه متفاوت بوده و به ترتیب برابر با ۲.۳۶، ۲.۴۴ و ۲.۵۶ تن است.

نسخه اول که 600 کیلومتری را برد، از یک موتور موتور در محور نیرو می‌گیرد و 225 اسب‌بخار قدرت و 350 نیوتن‌متر گشتاور می‌کند. نسخه دوم نیز یک موتور موتور روی محور جلو با قدرت و گشتاور ۲۴۱اسب بخار و ۳۵۰ نیوتن‌متر دارد.

نسخه آخری که برد ۶۳۵ کیلومتری و سیستم چهار چرخ محرک دارد، به دو موتور موتور در جلو و عقب تجهیز می‌شود که مجموعا ۵۱۰ اسب‌بخار قدرت و ۷۰۰ نیوتن‌متر گشتاور می‌کند. شتاب صفر تا صد این نسخه به 4.4 می‌رسد.

هر سه نسخه تانگ، به باتری‌های Blade LFP بی وای مجهز شده‌اند و کاملاً تضمین‌شده هستند. همه این باتری‌ها از شارژ سریع پشتیبانی می‌کنند و در مدت زمان ۳۰ دقیقه از شارژ ۳۰ به ۸۰ درصد می‌رسند. با ۱۰ دقیقه شارژ این باتری‌ها، ۱۷۳ کیلومتر را طی کنید.

علاوه بر تانگ تمام الکتریکی، مدل‌های تانگ پلاگین‌هیبرید نیز معرفی شدند که DM-i و DM-p نام دارند.

قیمت تانگ‌های پلاگین هیبرید بین ۳۴۹۷۲ تا ۴۳۳۷۲ دلار است که نسبت به نسل قبل، بیش از ۱۰ درصد قیمت داشته است. این کاهش قیمت به این دلیل اعمال شده تا خودروهای پلاگین هیبرید برای مصرف کنندگان مصرف به صرفه باشد.

منبع: https://bama.ir/o/aouk9n68


منتشر شده

در

توسط

برچسب‌ها: