نسخه جدید BYD Atto 3 فردا عرضه می شود – قیمت، محدوده (مورد انتظار)

شاسی بلند برقی BYD Atto 3 قرار است فردا (10 ژوئیه 2024) یک نسخه پایه جدید را در هند دریافت کند. این نوع جدید با بسته باتری کوچکتر 50 کیلووات ساعتی عرضه خواهد شد. با این حال، مشخصات آن هنوز در دست نیست. Atto 3 در حال حاضر با یک بسته باتری 60 کیلووات ساعتی و یک موتور الکتریکی در دسترس است که توان خروجی ترکیبی 204 اسب بخار و گشتاور 310 نیوتن متر را ارائه می دهد.

خودروی برقی کنونی با هر بار شارژ کامل برد ادعایی 510 کیلومتری را ارائه می دهد. محدوده مدل جدید پایه مطمئناً کمتر از مدل موجود خواهد بود. مشابه مدل موجود، نوع جدید با یک شارژر خانگی 7 کیلوواتی و یک جعبه شارژ قابل حمل 3 کیلوواتی عرضه می شود.

مشخصات BYD Atto 3

این مدل که یک نسخه سطح پایه است، ویژگی های انتخابی از جمله مجموعه ADAS (سیستم کمک راننده پیشرفته) را از دست خواهد داد. نسخه موجود SUV الکتریکی دارای چندین ویژگی پیشرفته مانند سیستم اطلاعات سرگرمی با صفحه نمایش لمسی چرخشی 12.8 اینچی با Apple CarPlay و Android Auto، صندلی راننده 6 جهته، دسته ابزار دیجیتال 5 اینچی، شارژر تلفن بی سیم، سانروف پانوراما، AC اتوماتیک، روکش چرم مصنوعی، نور محیط، سیستم صوتی 8 بلندگو، درب عقب برقی، و ورودی بدون کلید.

کیت ایمنی EV SUV شامل هفت کیسه هوا، سیستم نظارت بر فشار باد لاستیک، لنگرگاه صندلی کودک Isofix، برنامه پایداری الکترونیکی، دوربین 360 درجه، کنترل کشش، ABS، ESC و کنترل فرود از تپه است. خریداران چهار رنگ بیرونی برای انتخاب دارند – سفید اسکی، خاکستری بولدر، آبی موج‌سواری و قرمز پارکور.

در حال حاضر، مجموعه مدل BYD Atto 3 در دو نوع Base و Special Edition عرضه می شود که به ترتیب 33.99 لک و 34.49 روپیه قیمت دارند. تخمین زده می‌شود که نسخه پایه جدید حدود 26 تا 28 میلیون روپیه قیمت داشته باشد. تمامی قیمت های ذکر شده به صورت نمایشگاهی می باشد. نمایندگی‌های منتخب BYD قبلاً رزروهای مربوط به نوع مقرون به صرفه آینده را پذیرفته‌اند.


نسخه جدید BYD Atto 3 فردا عرضه می شود – قیمت، محدوده (مورد انتظار)
منبع: https://www.indiacarnews.com/news/byd-atto-3-new-variant-launching-tomorrow-price-range-expected-62257/