نسخه صد ساله قهرمان مبتنی بر کاریزما راه اندازی شد

Hero Centennial Edition منحصراً برای کارمندان، همکاران، شرکای تجاری و سهامداران Hero به حراج گذاشته شده است. تنها 100 دستگاه از این نسخه ویژه در سراسر کشور به فروش می رسد. تحویل آن در سپتامبر 2024 آغاز خواهد شد.

وجوه حاصل از این مزایده صرف امور اجتماعی خواهد شد. بر اساس کاریزما XMR، این نسخه محدود جدید برای اولین بار در رویداد Hero World در اوایل سال جاری به نمایش گذاشته شد. این به افتخار صد و یکمین سالگرد تولد دکتر Brijmohan Lall Munjal ساخته شده است.

Hero Karizma Centennial Edition

با چند پیشرفت آرایشی، Hero Centennial Edition کمی متفاوت از Karizma XMR معمولی به نظر می رسد. این دوچرخه دارای یک ربع فیرینگ است و بیشتر پانل های بدنه آن از فیبر کربن ساخته شده است. نکته جالب این است که دارای اجزای ماشینکاری شده با شمش مانند بازو، دسته، گیره سه گانه، پایه فرمان و گیره پا است. همچنین یک نشان یادبود روی تانک وجود دارد. نسخه Centennial به رینگ های آلیاژی 17 اینچی برش الماسی مجهز شده و وزن آن 5.5 کیلوگرم کمتر از Karizma XMR معمولی است.

برای وظایف تعلیق، Hero Centennial Edition دارای چنگال‌های 43 میلی‌متری USD با قابلیت تنظیم فشرده‌سازی و برگشتی و یک واحد مونو شوک کاملاً قابل تنظیم و شارژ گاز از Wilbers است. هیچ تغییری در موتور آن وجود ندارد. مشابه Hero Karizma XMR معمولی، نسخه Centennial از یک موتور 210 سی سی تک سیلندر خنک کننده مایع استفاده می کند که حداکثر قدرت 25.5 اسب بخار در 9250 دور در دقیقه و 20.4 نیوتن متر در 7250 دور در دقیقه تولید می کند. همان گیربکس 6 سرعته و کلاچ لغزشی و کمکی را حفظ می کند.


نسخه Centennial Hero-Based Karizma راه اندازی شد – فقط 100 واحد در فروش
منبع: https://www.indiacarnews.com/news/karizma-based-hero-centennial-edition-launched-only-100-units-on-sale-62194/