نسخه های جدید کیا سونت GTX و Seltos GTX معرفی شدند

کیا سونت، یک شاسی بلند ساب کامپکت از این خودروساز کره جنوبی، تریم جدید GTX را با قیمت 13.71 میلیون روپیه (نمایشگاه قبلی) دریافت کرده است. تریم جدید درست بین تریم های HTX+ و GTX+ قرار می گیرد. از نظر امکانات، تریم جدید کیا سونت GTX یک سیستم اطلاعات سرگرمی با صفحه نمایش لمسی 10.25 اینچی با اتصال Apple CarPlay و Android Auto، دسته ابزار دیجیتال 10.25 اینچی، تصفیه کننده هوا، صندلی راننده برقی، صندلی های جلو دارای تهویه، 360 ارائه می دهد. دوربین درجه با مانیتور نقطه کور، سنسورهای پارک جلو و عقب، چراغ‌های جلو خودکار، مه شکن LED و شش کیسه هوا.

تریم جدید کیا سونت GTX در هفت طرح رنگی – آبی امپریال، پیوتر زیتونی، قرمز شدید، خاکستری جاذبه، مروارید سفید یخچالی، نقره ای درخشان و مروارید مشکی شفق ارائه می شود. کیا هند علاوه بر معرفی یک تریم جدید، Sonet X-Line را در طرح جدید رنگ مروارید سیاه Aurora ارائه کرده است. قبلا فقط در رنگ مات گرافیت موجود بود.

کیا سلتوس GTX

وقتی صحبت از گزینه های پیشرانه به میان می آید، کیا سونت GTX را می توان با موتور 1.0 لیتری توربو بنزینی و گیربکس 7 سرعته اتوماتیک DCT یا موتور 1.5 لیتری دیزلی با گیربکس اتوماتیک 6 سرعته مبدل گشتاور استفاده کرد. خواندن – کیا UV و EVهای آینده در هند

سری پرفروش‌ترین شاسی‌بلندهای سلتوس کیا نیز یک نسخه جدید GTX به همراه رنگ جدید مروارید سیاه شفق قطبی را دریافت می‌کند که فقط در تریم X-Line ارائه می‌شود. ذکر این نکته ضروری است که تریم جدید کیا سونت GTX تنها با گیربکس های اتوماتیک عرضه می شود. مشابه سونت GTX جدید، سلتوس GTX با موتور گیربکس اتوماتیک 1.5 لیتری توربو بنزینی و 1.5 لیتری دیزلی ترکیب می شود. نوع جدید GTX شاسی‌بلند سایز متوسط ​​ویژگی‌هایی مانند کنترل آب و هوای دو منطقه‌ای، صندلی‌های جلوی تهویه‌شونده، فناوری ADAS و رینگ‌های آلیاژی 18 اینچی را ارائه می‌کند.

در ژوئن 2024، کیا هند موفق شد 9816 دستگاه از Sonet به روز شده را بفروشد و آن را به برترین سهم فروش ماه تبدیل کند. این خودروساز فاش کرد که حدود 43 درصد از خودروهای کیا فروخته شده در سه ماهه اول 2024 سونت بوده و پس از آن سلتوس (32 درصد) و کارنس (25 درصد) قرار دارند. ماه گذشته، این خودروساز کره جنوبی فروش 21300 دستگاهی را در مقابل 19300 دستگاه در ماه مشابه سال گذشته به ثبت رساند که رشد فروش سالانه 9.8 درصدی را به خود اختصاص داد.


نسخه های جدید کیا سونت GTX، Seltos GTX معرفی شدند – رنگ جدید
منبع: https://www.indiacarnews.com/news/new-kia-sonet-gtx-seltos-gtx-variants-launched-new-colour-62204/