نسخه ویژه جدید تاتا هریر به زودی عرضه می شود – تیزر منتشر می شود


تاتا موتورز تیزری از نسخه جدید شاسی بلند هریر منتشر کرده است. نوشته شده “کاوشگر درونی شما را بیدار می کند” و می پرسد “آیا می توانید این نسخه هریر را حدس بزنید”؟ در حالی که این خودروساز هنوز نام و جزئیات نسخه ویژه جدید تاتا هریر را ذکر نکرده است، انتظار می‌رود این نسخه Adventure شبیه به Safari Adventure Persona باشد. همانطور که می دانید، Harrier در حال حاضر در چهار نسخه ویژه – Camo، Dark، Kaziranga و Jet در دسترس است.

نسخه ویژه جدید Tata Harrier احتمالاً نسبت به مدل معمولی بهبودهای زیبایی دارد. با این حال، تنظیمات موتور آن بدون تغییر باقی خواهد ماند. این خودرو با موتور 2.0 لیتری دیزلی 170 اسب بخاری عرضه خواهد شد. این خودروساز ممکن است نسخه ویژه این شاسی بلند را با رنگ بندی جدید عرضه کند. انتظار می‌رود این خودرو بر اساس نسخه XZA+ که دارای ویژگی‌های انحصاری از جمله کم‌نور خودکار IRVM، سانروف پانوراما، صندلی راننده با قابلیت تنظیم برقی ۶ جهته و رینگ‌های آلیاژی 17 اینچی برش الماس است، ساخته شود.

نسخه ویژه تاتا هریر

تا آنجا که به قیمت مربوط می شود، انتظار می رود نسخه جدید Tata Harrier حدود 50000 روپیه بیشتر از نسخه استاندارد خود قیمت داشته باشد. این مدل تا پایان سال جاری به فروش خواهد رسید.

در به روز رسانی های دیگر، این شرکت در حال برنامه ریزی برای معرفی لیفت صورت تاتا هریر در اوایل سال 2023. مدل به روز شده SUV احتمالاً با ADAS (سیستم کمک راننده پیشرفته) همراه با دوربین 360 درجه و سیستم اطلاعات سرگرمی بزرگتر با پشتیبانی از Android Auto بی سیم و Apple CarPlay عرضه می شود. تغییرات اندکی نیز در نمای بیرونی آن اعمال خواهد شد. فیس لیفت جدید هریر با جلوپنجره به روز شده با لت های افقی و رادار یکپارچه، چراغ های جلو LED جدید طراحی شده با LED DLR، رینگ های آلیاژی جدید و سپر عقب اصلاح شده عرضه می شود.

جزئیات بیشتر در مورد نسخه ویژه Harrier در هفته های آینده فاش خواهد شد. با IndiaCarNews همراه باشید.


نسخه ویژه جدید تاتا هریر به زودی عرضه می شود – تیزر منتشر می شود
منبع


منتشر شده

در

توسط

برچسب‌ها: