نسخه ویژه E-Tech مهندسی شده: سبکی جدید برای زندگی جدید با فناوری هیبریدی رنو

CLIO

ایکس

اولین سفارشات برای فرانسه

رنو که بیش از 10 سال پیشگام در خودروهای الکتریکی است، همچنان به اطمینان از دانش خود برای خدمت رسانی تا حد امکان با استفاده از راه حل های حمل و نقل در دسترس جهانی ادامه می دهد. رنو در تلاش خود برای برآوردن نیازهای همه، دو نوع موتور را توسعه داده است: E-Tech Hybrid و E-Tech Plug-In Hybrid.

ایکس

گرفتن

از ماه ژوئن، E-Tech Engineered در فرانسه برای Clio، Arkana، Megane (املاک و هاچ بک) در دسترس خواهد بود. سفارشات برای Captur در تاریخ بعدی باز خواهند شد.منبع

در داخل، میل به ایجاد حس وحدت بصری و شخصیت به طراحی را از طریق دوخت گرم تیتانیوم روی اثاثیه داخلی و برجسته های تزئینی طلایی روی داشبورد و دریچه های هوا می بینیم. فرمان دارای حرف E به عنوان امضای E-Tech است. رکاب درها نیز دارای طراحی بصری است که نشان دهنده برچسبی است که در نمای بیرونی خودرو قرار دارد. این جزئیات جدید به کل طراحی ظاهر زیباتری می بخشد.

فناوری ترکیبی

E-TECH HYBRID

E-TECH PLUG-IN HYBRID

ایکس

مگان استیت و هاچ بک

ایکس

نسخه ویژه مهندسی شده با فناوری E از تمام نقاط قوت و تجهیزاتی استفاده می کند که در موفقیت تریم RS Line نقش داشتند و در عین حال طراحی تازه ای به آن می بخشد که رنگ ها و متریال های اسپرت بالا را در بر می گیرد که بیشتر با روندهای فعلی مطابقت دارد.

ظاهری عالی و اسپرت

در قسمت بیرونی، طراحی نسخه ویژه دارای نکات برجسته تیتانیوم گرم در قسمت هایی مانند تیغه F1® واقع در سپر جلوی پایین، تزئینات پایین بدنه جانبی و عقب، و علامت های رینگ است. یکی دیگر از ویژگی های متمایز این برند، لوگوی نمادین الماسی شکل و حروف مدل به رنگ مشکی براق است که در جلو و عقب هر خودرو قرار گرفته است. نمای کلی با یک نشان جدید E-Tech Hybrid یا Plug-In Hybrid که بر روی درب دریچه عقب نصب شده است، به‌عنوان نشانگری که در تمام خودروهای برقی رنو مشترک است، تکمیل می‌شود. یکی از ویژگی های نهایی، برچسب گرافیکی برجسته و در عین حال شیک نسخه های ویژه است که روی درب راننده قرار دارد. خودروهای مختلف در طیف رنگی بدنه عرضه می شوند.

آرکانا

ایکس


منتشر شده

در

توسط

برچسب‌ها: