نسل جدید ماهیندرا بولرو، جدول زمانی راه اندازی بولرو EV

ماهیندرا و ماهیندرا استراتژی محصول تهاجمی برای بازار هند دارد. این خودروساز بومی چندین مدل جدید از جمله خودروهای شاسی بلند و خودروهای برقی را در خط لوله دارد که قرار است در 5 تا 6 سال آینده وارد بازار شوند. ماهیندرا بولرو یکی از مدل هایی است که در مراحل بعدی آماده تغییر نسل به همراه پیشرانه الکتریکی است. در حالی که مدل اول تا سال 2026 وارد نمایشگاه می شود، بولرو EV تا سال 2030 وارد بازار می شود.

نسل جدید ماهیندرا بولرو با نام رمز U171 انتظار می‌رود با طراحی، فضای داخلی و موتور توربو دیزل جدید بهبود یافته عرضه شود. گزارش ها حاکی از آن است که این شاسی بلند ممکن است با یک موتور 2.2 لیتری توربو دیزل جدید با حداکثر قدرت 132 اسب بخار و 320 نیوتن متر گشتاور عرضه شود. این روغن سوز نیز وظیفه خود را در ثار. بولرو جدید همچنین با موتور 1.5 لیتری توربو دیزل، قرض گرفته شده از Marazzo MPV عرضه می شود.

قیمت ماهیندرا بولرو 2020

بولرو کاملاً جدید می تواند با تنظیمات صندلی های متعدد نیز ارائه شود. این SUV همچنین با ویژگی هایی مانند دو کیسه هوا، سنسورهای پارک معکوس خودرو، ABS با EBD، سیستم هشدار سرعت، یادآور کمربند ایمنی راننده و کمک راننده و لغو دستی برای سیستم قفل مرکزی به صورت استاندارد، ایمن تر از قبل خواهد بود. از نظر ویژگی‌ها، انتظار می‌رود بولرو دارای سیستم اطلاعات سرگرمی صفحه لمسی، شیشه‌های برقی، واحد AC جدید با دریچه‌های AC عقب، کنسول ابزار چند منظوره و غیره باشد.

جزئیات ماهیندرا بولرو EV کمیاب است. با این حال، احتمالاً زیربنای پلتفرم اسکیت‌برد INGLO الکتریکی جدید این برند – با اسم رمز P1 – باشد. همان معماری که با مفهوم Thar.e پیش نمایش داده شد، از فاصله بین دو محور بین 2775 تا 2975 میلی متر پشتیبانی می کند. نسل فعلی شاسی بلند بولرو با فاصله بین دو محور 2680 میلی متر عرضه می شود.

علاوه بر پلتفرم، بولرو EV ممکن است قوای محرکه خود را با کانسپت Thar.e که به موتور جلویی 109 اسب بخار/135 نیوتن متر و موتور عقب 286 اسب بخار/535 نیوتن متر مجهز شده بود، به اشتراک بگذارد. مشخصات دقیق باتری هنوز فاش نشده است. اگرچه، ماهیندرا تایید کرده بود که پلت فرم جدید INGLO آن می‌تواند بسته‌های باتری با ظرفیت ۶۰ کیلووات ساعت تا ۸۰ کیلووات ساعت را در خود جای دهد که برد الکتریکی را به ترتیب در حدود ۳۲۵ کیلومتر و ۴۳۵ کیلومتر تا ۴۵۰ کیلومتر ارائه می‌دهد.


نسل جدید ماهیندرا بولرو، جدول زمانی راه اندازی بولرو EV
منبع: https://www.indiacarnews.com/news/new-gen-mahindra-bolero-bolero-ev-launch-timeline-62095/