نسل جدید Maruti Swift – Strong Hybrid Tech. مسافت پیموده شده بیش از 35 کیلومتر


نسل جدید سوزوکی سوئیفت در حال حاضر در مرحله آزمایش است و نمونه های اولیه آن را چندین بار دیده ایم که جزئیات طراحی جالبی را فاش می کنند. هاچ بک شاهد تغییرات جامعی از نظر ظاهر، امکانات و پیشرانه خواهد بود. طبق گزارش رسانه‌های تازه، Maruti Swift جدید با فناوری هیبریدی قوی همانطور که در گراند ویتارا که به تازگی راه اندازی شده است. فقط برای اینکه بدانید، انواع هیبریدی قوی شاسی بلندهای سایز متوسط ​​مورد تقاضا هستند.

ماروتی سوئیفت جدید 2024 با نام رمز YED با موتور 3 سیلندر 1.2 لیتری بنزینی مجهز به فناوری هیبریدی قوی تویوتا عرضه خواهد شد. با این به روز رسانی، سوئیفت به کم مصرف ترین خودروی کشور تبدیل خواهد شد. در ادامه این گزارش آمده است که هاچ بک با پیشرانه هیبریدی قوی مسافت پیموده شده در حدود 35 تا 40 کیلومتر بر لیتر (دارای گواهینامه ARAI) خواهد بود. نسل فعلی موتور بنزینی 1.2 لیتری دوال جت با گیربکس دستی و AMT بازده سوخت 23.76 کیلومتر بر لیتر را نوید می دهد. نسخه هیبریدی قوی جدید سوئیفت همچنین استانداردهای آینده CAFÉ II (متوسط ​​مصرف سوخت شرکتی) را برآورده خواهد کرد.

2023 Maruti Swift Auto Expo

باید توجه داشت که نسخه‌های بالاتر Maruti Swift منحصراً با فناوری هیبریدی قوی تویوتا عرضه می‌شوند. نوع پایین‌تر این هاچ‌بک با موتور 1.2 لیتری دوال جت بنزینی که برای 90 اسب‌بخار قدرت کافی است عرضه خواهد شد. همچنین با گزینه سوخت CNG در دسترس خواهد بود. بخوانید – Maruti Suzuki Celerio – کدام نوع بهترین ارزش را ارائه می دهد؟

Maruti Swift 2024 جدید حالت زاویه دارتری خواهد داشت و زیربنای پلت فرم اصلاح شده Heartect خواهد بود. می‌توان آن را با یک سیستم اطلاعات سرگرمی بزرگ‌تر (SmartPlay Pro+ جدید) با آخرین اتصالات تلفن هوشمند، کمک صوتی سوزوکی و OTA (به‌روزرسانی‌های هوایی) مجهز کرد.

ماروتی سوئیفت 2024 با ارتقای چشمگیر لوازم آرایشی و ویژگی ها و سیستم هیبریدی قوی جدید، مطمئنا شاهد افزایش قیمت خواهد بود. قیمت انواع هیبریدی این هاچ بک حدود 1 میلیون روپیه خواهد بود – 1.50 میلیون روپیه نسبت به نسخه غیر هیبریدی آن. سوئیفت کاملاً جدید با فناوری هیبریدی قوی در اوایل سال 2024 (یعنی ژانویه تا مارس) در نمایشگاه ها عرضه می شود.

منبع اطلاعات، منبع رندر


نسل جدید ماروتی سویفت – فناوری هیبریدی قوی؛ مسافت پیموده شده بیش از 35 کیلومتر
منبع


منتشر شده

در

توسط

برچسب‌ها: