نقطه عطف اواسط فصل برای آسفالت کلیو تروفی فرانسه


رنو با قدرت ناوگان خدماتی رو به افزایش خود در آسفالت کلیو تروفی فرانسه، بار دیگر با بیش از نیمی از رقبای حاضر در رالی Aveyron Rouergue Occitanie با بیش از 40 رقیب در مدل های خود، از جمله بیش از 40 برند کلیو رالی 5، پرنماینده ترین برند در رالی اویرون روئرگ اوکسیتانی خواهد بود. در هنگام خروج

توماس شوفری برنده دو رالی اول فصل، در رویدادی که به خوبی می شناسد، پاس سه را هدف خواهد گرفت. نفر دوم سال گذشته، رهبر رده بندی عمومی در صورت رسیدن به هدف خود می تواند اولین گام را به سمت تاج بردارد، اما باید مراقب تام پیری، نزدیک ترین تعقیب کننده خود باشد. با شکست 6”9 در Le Touquet، سپس با 1”2 در Antibes، جونیور مشتاق خواهد بود که رهبری را به دست آورد تا بتواند اولین موفقیتی را که می تواند به او اجازه دهد رقیبش را از کنترل آسفالت کلیو تروفی فرانسه دور کند. .

اگر این دو نفر شروع کمی داشته باشند، حریفان آنها قصد ندارند تا قبل از تعطیلات کار خود را آسان کنند. استیو جویف و بنجامین استرلینگ که امسال روی سکو حضور داشتند، می خواهند پیروز شوند تا پس از سوزاندن جوکر خود، زمین را بازیابند، در حالی که جرمی سرهی، یوآن کوربراند و پاتریک مگنو نهایت تلاش خود را می کنند تا شامپاین را کاهش دهند. پنجم و ششم در اولین حضور خود در آنتیب، یانیک فرانسیسی و بنجامین بارنوین نیز به دنبال تایید استعدادهای خوب خود با Clio Rally5 در این رویداد هستند که برای آنها ناشناخته است. با این حال، مانند پیر پل بالتولو، آنها باید در مقابل رقبای باتجربه تر در آویرون، مانند لوئیس مایر، سباستین رامبو، گیوم بونه و یان کلیری مبارزه کنند.

در جاده‌های غیرمعمول Rouergue، تماشای نمایش‌های Arthur Pelamourgues، Louis Constant و Valentin Ascenzi، سه راننده‌ای که با وجود عدم موفقیت تا کنون، حداکثر سرعت خود را نشان داده‌اند، ضروری است. تازه کارها در رودز، کالوین لوکاس، انزو لوکوت، اوگو ژیراردو و آرتور روشه نیز مانند متیو بونش، متیو سوزارینی، ژروم جانی و ماکسنس پاساکه تلاش خواهند کرد تا خود را متمایز کنند. در همان زمان، نیکلاس هبرارد، فرانک ژیرو، تئو آپچی، ماکسیم لافون و ژولین آنتریو، مانند سیلوین جانی، که قبلاً در شروع سال 2003 حضور داشت، بر تجربیات خود در این دوره تکیه خواهند کرد.

در مورد جنتلمن ها، اریک رویر سومین موفقیت متوالی را در برابر ژان پیر لژون و دومینیک پاتنوت، خبره این رویداد، و ژرارد پوئل تازه وارد، دنبال خواهد کرد. در همان زمان، کریستف فونتین به یک پارک خدماتی باز خواهد گشت که اولین حضور فرانک بری، توماس گاوم و مایک سووینیه، سومین در مسابقات قهرمانی رالی لوکزامبورگ در سال گذشته را خواهد داشت.

لحن در میان زنان نیز یک پله بالا خواهد رفت. در غیاب مارینا برویل، مارگو دوپوی و الودی گینز دوئل خود را از سر خواهند گرفت که به نفع اولین نفری است که در آنتیب ذکر شده است. فراتر از جاه طلبی های خود در رده بندی عمومی، این دو زن با رقیب جدیدی به نام شارلوت اولئا، سومین در مسابقات قهرمانی رالی زنان فرانسه دوازده ماه پیش در روئرگ با فرمان کلیو راگنوتی روبرو خواهند شد.

این میدان که توسط Enzo Beschet، که در Clio Trophy Swiss دیده می‌شود، و Joël do Rego، که سال گذشته در Critérium des Cévennes حضور داشت، تکمیل شد، این میدان دوباره در روز پنجشنبه برای بررسی‌های فنی سنتی ملاقات خواهد کرد. از روز جمعه، خدمه با دو حلقه یکسان سه مرحله‌ای که با کمک کمکی از هم جدا شده‌اند، قبل از سه آزمایش دیگر که دو بار در روز بعد انجام می‌شوند، مقابله خواهند کرد. ظهر شنبه، نماد Luc – Moyrazès صحنه ای از صحنه پاور استیج ژان راگنوتی خواهد بود که امتیازهای جایزه را برای ده سریع ترین رقیب به بازی می گیرد. دوازده بخش زمان بندی شده در مجموع 205.98 کیلومتر در مسیری به طول 675.81 کیلومتر خواهد بود.

در کنار آسفالت کلیو تروفی فرانسه، چهار کلیو رالی 4 در خط شروع خواهند بود، از جمله رومن دی فانته مدافع عنوان قهرمانی. رهبر مسابقات رالی دو چرخ متحرک فرانسه، نیکوا تلاش خواهد کرد تا فاصله را بیشتر کند در حالی که پائولین دالماسو برای مقام اول در مسابقات قهرمانی رالی زنان فرانسه تلاش خواهد کرد. Julien Brégeon و Loïc Sauvage نیز با این مدل برای تعقیب پیروزی در جام میشلین حضور خواهند داشت.

لیست ورودی
#41 توماس شوفری – پائولین شوفری
#42 تام پیری – آماندین بوردری (J)
#43 پاتریک ماگنو – آنتونی ویلانووا
# 44 استیو جویف – ماکسیم بیگالکه (J)
#45 جرمی سرهی – لویک دکلرک (J)
شماره 46 یوان کوربراند – املین فیور
#47 بنجامین استرلینگ – فلورانس وهری (J)
#48 لوئیس مایر – کامیل فلاژولت (J)
شماره 49 یانیک فرانسیسی – لویک بودو (J)
#50 سباستین رامبو – الکسیس مایلفرت (J)
#51 پیر پل بالتولو – ژیل کلر (J)
شماره 52 آرتور پلامورگ – باستین پوژ (J)
#53 گیوم بونت – سدریک سانتینی (J)
شماره 54 بنجامین بارنوین – انزو مهینک (ج)
شماره 55 لوئیس کنستان – متیو کوپا (J)
#56 والنتین آسچنزی – کورنتین سیلوستر (J)
# 57 اریک روییر – گیلبرت دینی (G)
شماره 58 یان کلیری – متیو فاورو
شماره 59 نیکلاس هبرارد – باستین دوما
#60 کالوین لوکاس – آماندین هوری (J)
# 61 الودی جینز – لیزا تورنیور (F)
شماره 62 آرتور روشه – کوئنتین پروست (ج)
#63 ماکسنس پاساکه – میشل دامیان (ج)
#64 ماکسیم لافون – توماس دلماس (J)
#65 انزو لوکوت – منون دلیوت (J)
#66 مارگوت دوپوی – کلیو چمبلند (F)
شماره 67 اوگو ژیراردو – جولین بیشون
#68 فرانک ژیرو – سیلوین گیوم
#69 متیو بونش – فلوریان شاردون (J)
#70 سیلوین جانی – میری گای
# 71 Matthieu Suzzarini – Sony Postel
#72 ژروم جانی – کلمنت گوتیرز
#73 تئو آپچی – اورلی ودرین (J)
# 74 Julien Anthérieu – Eddy Jabeneau
شماره 75 مایک سووینی – آن فلکه (L)
# 76 انزو بشه – پیرو روسله (J)
#77 ژان پیر لژون – ژنویو آرناویله (G)
#78 توماس گاوم – دانیل ماهییر (L)
#79 کریستف فونتین – باستین فونتین (G)
#80 فرانک بری – لیونل شاتوفود (G)
# 81 جوئل دو رگو – جاستین لادت
#82 دومینیک پاتنوت – کیلیان اسپین (G)
#83 جرارد پوئل – کارولین پوئل (L)
#84 شارلوت اولیا – سیسیل پیج (J, F)منبع