نمایشگاه بین المللی موتور ژنو 2020 – گروه رنو: تهاجمی الکتریکی

داچیا به عنوان تنها خودروسازی که طیف دوگانه سوز بنزین و LPG به نام ECO-G را در کل محدوده خودروهای سواری خود ارائه می دهد، خودروهای جدید خود را ارائه خواهد کرد. موتور Tce 100 ECO-G. به مناسبت پانزدهمین سالگرد این برند در اروپا، داچیا یک سالگرد محدود نیز ارائه خواهد کرد.

رنو به عنوان پیشگام در خودروهای الکتریکی، از تخصص و تخصص خود بهره می برد همچنان از طریق یک پیشرانه هیبریدی و پلاگین هیبریدی نوآورانه و انحصاری با نام E-TECH به برق رسانی به محدوده خود ادامه می دهد. در سه مدل پرچمدار آن: Clio، Captur و Mégane Estate. پلاگین جدید Mégane Estate E-TECH برای اولین بار در نمایشگاه خودرو ژنو ارائه خواهد شد.

رنو رونمایی خواهد کرد خودروی مفهومی الکتریکی MORPHOZ آن، که چشم انداز خود را از تحرک فردا نشان می دهد. این وسیله نقلیه سازگاری شخصی با نیازها، خواسته ها و استفاده های هر فرد را برای گسترش همه محدودیت ها ارائه می دهد. این خبر از خانواده جدیدی از مدل های برقی رنو می دهد که در سال های آینده وارد بازار خواهند شد.

برای پاسخگویی به تنوع انتظارات، از جمله انتظارات متخصصان، Kangoo ZE Concept بازگشت بزرگی خواهد داشت. این خودرو یک خودروی نمایشی شهری و الکتریکی است که از تجدید محدوده کانگو در سال 2020 خبر می دهد.

آلپاین امسال به نمایشگاه خودروی ژنو (سالن 4) بازمی گردد و همچنان به گسترش محدوده A110 با ارائه دو سری جدید محدود.

جلسه پرسش و پاسخ در مورد برقی شدن گروه رنو در 3 مارس برگزار خواهد شدrd ساعت 15:15 در غرفه رنو (سالن 4) (مکان های محدود فقط با دعوت در دسترس هستند).

Alpine همچنین Alpine A110 SportsX را در غرفه خود به نمایش خواهد گذاشت. این تمرین طراحی، نتیجه تلاش مشترک تیم های طراحی و مهندسی Alpine، الهام گرفته از نسخه های رالی توسعه یافته و ارتقا یافته A110، به ویژه از A110 که در رالی مونت کارلو در سال 1973 برنده شد.

مدیران گروه رنو برای مصاحبه در دسترس خواهند بود.
لطفا جهت مصاحبه با دفتر مطبوعاتی تماس حاصل فرمایید.منبع

Boulogne-Billancourt، 18 فوریه 2020

  • رنو به عنوان پیشگام و پیشرو در خودروهای الکتریکی در اروپا، خودروی مفهومی الکتریکی خود MORPHOZ را ارائه خواهد کرد که چشم انداز خود را از تحرک آینده نشان می دهد.
  • جدید Twingo ZE و New Mégane Estate E-TECH Plug-in اولین نمایش بزرگ خود را خواهند داشت: دو مدل نماد مرحله جدیدی در حمله برقی رنو.
  • انقلابی جدید برای داچیا که برقی می شود! این برند پیش نمایش جهانی از در دسترس ترین خودروی شهری 100% برقی موجود در بازار را ارائه می دهد: در 3 مارس ساعت 8 صبح در غرفه داچیا با ما ملاقات کنید.
  • داچیا همچنین موتور جدید ECO-G و سری محدود “Anniversary” را برای جشن 15 سالگی در اروپا به نمایش خواهد گذاشت.
  • کنفرانس مطبوعاتی آلپاین در 3 مارس ساعت 11:30 صبح: این برند دو نسخه محدود و همچنین Alpine A110 SportsX را ارائه خواهد کرد، یک تمرین استایل که در جشنواره بین المللی خودرو در ژانویه نشان داده شد.

در تاریخ 3 مارس ساعت 8 صبح در غرفه داچیا (سالن 4) برای اولین نمایش جهانی اولین خودروی تمام برقی شهری داچیا در حضور تیم داچیا با ما ملاقات کنید.

رنو در روزهای مطبوعاتی یک غرفه 100 درصد برقی را با طیف کاملی از 8 وسیله نقلیه، از جمله اولین نمایش جهانی، ارائه خواهد کرد. جدید Twingo ZE.

رنو، تحرک الکتریکی برای همه، امروز و فردا

انقلاب الکتریکی داچیا با در دسترس ترین ماشین شهری 100% برقی موجود در بازار

داچیا فصل جدیدی را باز می کند و انقلاب الکتریکی خود را آغاز می کند. به تاریخچه خود به عنوان “تغییر کننده بازی خودرو” صادق است. داچیا در حال ورود به بازار برق است و یک نمایشگاه 100% برقی ارائه خواهد کرد. انقلابی که بر بیش از 10 سال تخصص گروه رنو در زمینه تحرک الکتریکی سرمایه گذاری می کند.

آلپاین: نسخه های محدود، اشاره ای رنگارنگ به گذشته و تفسیری جدید

ما شما را به غرفه آلپاین (سالن 4) در 3 مارس ساعت 11:30 صبح برای کنفرانس مطبوعاتی پاتریک مارینوف، مدیر عامل آلپاین و آنتونی ویلین، مدیر طراحی دعوت می کنیم.


منتشر شده

در

توسط

برچسب‌ها: