نمایشگاه خودروی ژنو 2018: رنو از کانسپت جدید حرکت شهری رونمایی کرد و نسل جدید موتورهای خود را معرفی کرد.

رنو از موتور بنزینی 1.3 TCe جدید خود در رنو سنیک و رنو کپچر رونمایی کرد. این موتور نسل جدید به طور مشترک توسط اتحاد و شریک آن دایملر توسعه یافته است. این موتور بالاترین استانداردهای کیفیت هر دو شریک را برآورده می کند و محدوده قدرت بیشتری نسبت به موتور TCe قبلی، گشتاور افزایش یافته (به ویژه در سرعت های پایین موتور)، کاهش انتشار CO 2 و مصرف سوخت کمتر ارائه می دهد.

به عنوان اولین نمایش جهانی، رنو مفهوم تحرک شهری EZ-GO خود را ارائه خواهد کرد سه شنبه 6 اسفند ساعت 9 صبح در غرفه رنو (سالن 4) در طول کنفرانس مطبوعاتی و پخش زنده در groupe.renault.com.

کیت کامل مطبوعات مفهومی EZ-GO از ساعت 9:15 صبح در سایت رسانه media.groupe.renault.com در دسترس خواهد بود.

برای اطلاعات بیشتر در مورد Talisman S-Edition، اینجا کلیک کنید

ZOE نسخه 2018 و موتور جدید R110 آن

برای اطلاعات بیشتر در مورد این موتور بنزینی جدید 1.3 TCe، اینجا کلیک کنید

رنو تلیسمان در حال تقویت محدوده خود با S-Edition است، یک نسخه انحصاری و شیک تر که موتور بنزینی 1.8 TCe 225 اسب بخاری جدید را معرفی می کند. این مدل با فضای داخلی اسپرت، مشکی دوخته شده با قرمز، تمام راحتی مجهز شده است. همچنین دارای بسته 4 کنترلی، میرایی کنترل شده و رینگ های آلومینیومی 19 اینچی جدید به صورت استاندارد است. Talisman S-Edition از سپتامبر 2018 در اروپا عرضه خواهد شد.

طلیسمان S-Edition

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد رنو و خدمات حمل و نقل، اینجا کلیک کنیدمنبع

نسخه 2018 ZOE، پرفروش‌ترین خودروی الکتریکی در اروپا، R110، موتور الکتریکی 80 کیلوواتی جدید خود را افتتاح می‌کند که قدرت بیشتر و لذت رانندگی بیشتری را به ارمغان می‌آورد. R110 در واقع 12 کیلووات اضافی را در همان اندازه و با همان جرم موتور R90 تولید می کند. بنابراین راننده از ظرفیت بیشتری برای شتاب گیری در خط سریع با افزایش نزدیک به دو ثانیه در سرعت 80-120 کیلومتر در ساعت بهره می برد.

موتور بنزینی جدید 1.3 TCe

نسخه 2018 ZOE همچنین با سازگاری Android Auto، برای اتصال بیشتر، و رنگ بدنه جدید منحصر به فرد “Violet Blueberry”، بنفش تیره متالیک ارائه می شود.

نمایشگاه بین المللی خودرو ژنو، 6 مارس 2018 – در نمایشگاه خودروی ژنو 2018، رنو 120 سال خدمت به مشتریان خود را جشن می گیرد و لذت رانندگی با موتورهای جدید در ZOE، Captur و Scenic و همچنین Talisman را برجسته می کند.

برای اطلاعات بیشتر در مورد ZOE و موتور جدید R110، اینجا کلیک کنید

منتشر شده

در

توسط

برچسب‌ها: