نمایشگاه خودروی ژنو 2018: رنو مفهوم جدید تحرک شهری را نشان می دهد، موتورهای نسل جدید را به محدوده تجدید می آورد

مدل 2018 ZOE همچنین اتصالات جدیدی را با سازگاری Android Auto به ارمغان می آورد و دارای رنگ بدنه انحصاری و شیک، تیره و فلزی است: بنفش بلوبری.

در اولین نمایش جهانی، رنو از خودروی مفهومی حرکت شهری خود EZ-GO رونمایی خواهد کرد. سه شنبه 6 اسفند ساعت 9 صبح در غرفه رنو (سالن 4) در طول کنفرانس مطبوعاتی، پخش زنده در www.groupe.renault.com).

کیت کامل مطبوعات برای مفهوم EZ-GO از ساعت 9:15 صبح در وب سایت رسانه media.groupe.renault.com در دسترس خواهد بود.

طیف رنو تالیسمان با اضافه شدن S-Edition، یک مدل انحصاری، شیک تر و اولین با موتور بنزینی جدید 1.8 TCe 225، گسترش یافته است. این مدل دارای فضای داخلی اسپرت – مشکی با دوخت زیاد در قرمز – و تمام تجهیزات جدید است. همچنین شامل 4-کنترل کنترل میرایی و رینگ های آلومینیومی 19 اینچی جدید به صورت استاندارد است. Talisman S-Edition از سپتامبر 2018 در اروپا عرضه خواهد شد.

موتور بنزینی جدید 1.3 انرژی TCe

درباره خدمات رنو موبیلیتی بیشتر بدانید، اینجا کلیک کنیدمنبع

برای اطلاعات بیشتر در مورد موتور جدید 1.3 Energy TCe، اینجا کلیک کنید

رنو از موتور جدید 1.3 Energy TCe خود در رنو Scenic و Renault Captur رونمایی کرد. این موتور نسل جدید که اخیراً منتشر شده است به طور مشترک توسط اتحاد و شریک آن دایملر ساخته شده است. این موتور با بالاترین استانداردهای کیفیت دو شریک مطابقت دارد و طیف وسیع تری از قدرت را نسبت به موتور قبلی TCe، گشتاور بیشتر (به ویژه در سرعت های پایین)، انتشار CO 2 کمتر و مصرف سوخت کاهش می دهد.

برای اطلاعات بیشتر در مورد Talisman S-Edition، اینجا کلیک کنید

ZOE 2018 و موتور جدید R110 آن

نسخه 2018 ZOE، پرفروش‌ترین خودروی الکتریکی اروپا، دارای R110، موتور الکتریکی 80 کیلوواتی جدید آن است که قدرت بیشتر و حتی لذت بیشتری از رانندگی ارائه می‌کند. R110 با همان ابعاد کلی و وزن مشابه موتور قبلی خود، R90، 12 کیلووات قدرت اضافی تولید می کند. این به راننده اجازه می دهد تا از شتاب بیشتر در مسیرهای سریع بهره مند شود و تقریباً دو ثانیه از سرعت 80 تا 120 کیلومتر در ساعت خود کم کند.

برای اطلاعات بیشتر در مورد ZOE و موتور جدید R110، اینجا کلیک کنید

طلیسمان S-Edition

نمایشگاه بین المللی خودرو ژنو، 6 مارس 2018 – رنو به جشن 120 ساله آسان‌تر کردن زندگی برای مشتریان ادامه می‌دهد و در نمایشگاه بین‌المللی خودرو ژنو امسال به لذت رانندگی و موتورهای جدید در ZOE، Captur، Scenic و Talisman توجه می‌کند.


منتشر شده

در

توسط

برچسب‌ها: