نمایشگاه خودرو فرانکفورت: رنو چشم انداز خود از آینده را ارائه می دهد

Renault MÉGANE RS جدید ارزش های رنو اسپرت را دارد: چابکی، کارایی و لذت رانندگی. با این مدل جدید، می‌خواستیم محدودیت‌های تجربه RS را کنار بگذاریم. ما با دانش خود در مسابقات اتومبیلرانی، یک پیشنهاد منحصر به فرد از نظر هندلینگ جاده ای در بازار هاچ بک های با عملکرد بالا ارائه می دهیم.
پاتریس راتی – مدیر کل رنو اسپورت اتومبیل

“روش استفاده از خودروهایمان در حال تغییر است. در حال حاضر یک ماشین چیزی بیش از یک راه برای رفتن از یک مکان به مکان دیگر است. پر از فناوری، در حال تبدیل شدن به یک فضای تعاملی و شخصی شده است که مسافران را به سایر خودروها، افراد و اشیاء اطرافشان متصل می کند. با نگاهی به سال 2030، سناریوهای جدیدی را با استفاده کارآمدتر از انرژی، اتصال و رانندگی خودکار تصور می کنیم که نحوه زندگی و سفر ما را بهبود می بخشد.
تیری بولوره – مدیر ارشد رقابت گروه رنو

نمایشگاه خودروی فرانکفورت 2017 همچنین میزبان اولین نمایش جهانی مگان RS است که دارای شاسی 4CONTROL است که اولین بار در بخش خود است. این وسیله نقلیه یک تجربه منحصر به فرد را برای یک خودروی پرفورمنس و نهایت لذت رانندگی ارائه می دهد. مگان RS جدید علاوه بر چابکی فوق‌العاده در پیچ‌های تنگ، پایداری چشمگیری در پیچ‌ها در سرعت‌های بالا ارائه می‌کند.

از حرکت در آینده تا لذت رانندگی خالص، دیدگاه رنو از این خودرو، مردم محوری برای تجربه زندگی آسان تر است…منبع


منتشر شده

در

توسط

برچسب‌ها: