نمایشگاه خودرو فرانکفورت 2017: رنو و داچیا سورپرایزهای زیادی در پیش دارند

درباره گروه رنو
گروه رنو از سال 1898 شروع به تولید خودرو کرده است. امروزه یک گروه چند برند بین المللی است که در سال 2016 نزدیک به 3.2 میلیون خودرو در 127 کشور به فروش رسانده است، با 36 سایت تولید، 12700 نقطه فروش و بیش از 120000 کارمند. برای رویارویی با چالش‌های تکنولوژیکی بزرگ آینده و ادامه استراتژی رشد سودآور، گروه در حال مهار رشد بین‌المللی و تناسب مکمل پنج برند خود، رنو، داچیا و رنو سامسونگ موتورز، آلپاین و لادا، همراه با خودروهای الکتریکی و اتحاد منحصر به فرد با نیسان. رنو با تیمی جدید در فرمول 1 و تعهد قوی به فرمول E، موتوراسپرت را بردار نوآوری و آگاهی از برند می‌بیند.منبع

کنفرانس مطبوعاتی داچیا:
ساعت 11:10 صبح (CET) روز سه شنبه 12 سپتامبر (سالن 8)
ژان کریستف کوگلر، معاون اجرایی رئیس جمهور، رئیس منطقه اروپا.

غرفه جدید نمایشگاه موتور داچیا با طراحی جدید و حتی جذاب‌تر خود، با جامعه مشتریان و کانون توجه داستر، حس جشنی به خود خواهد گرفت.

نمایشگاه خودرو فرانکفورت لحظه ای برای رونمایی از مگان RS جدید خواهد بود، زیرا این خودرو پیوندهای رنو اسپرت خود را با ترکیبی از استایل مسابقه ای و عملکرد برتر کانالیزه می کند.

لطفاً با دفتر مطبوعاتی گروه رنو (+ 33 1 76 84 63 36) تماس بگیرید تا با هر یک از سخنگویان ما در نمایشگاه اتومبیل فرانکفورت مصاحبه کنید.

در ارتباط باش

رنو همچنین قرار است چشم انداز خود را برای سال 2030 در قالبی نوآورانه ارائه دهد – اولین بار در هر نمایشگاهی تا کنون!

پاریس، 5 سپتامبر 2017 – رنو قرار است مگان RS جدید را در اولین نمایش جهانی در شصت و هفتمین نمایشگاه خودروی فرانکفورت که با یک کنفرانس مطبوعاتی در 12 سپتامبر آغاز می شود، رونمایی کند. همچنین فاش شد که در آن روز داچیا داستر کاملا جدید همراه با شگفتی های دیگر خواهد بود.

رنو: چشم انداز آینده و مگان RS کاملاً جدید

کنفرانس خبری رنو:
ساعت 9:50 صبح (CET) روز سه شنبه 12 سپتامبر (سالن 8)
ارائه توسط تیری بولوره، مدیر ارشد رقابت گروه رنو، با راننده رنو فرمول 1 و مشاور فنی مگان RS نیکو هالکنبرگ، و لورن ون دن آکر، معاون ارشد رنو، معاون طراحی شرکتی گروه رنو.

داچیا: داستر کاملاً جدید اکنون پرچمدار جدید است

***

تمام رویدادهای گروه رنو را در نمایشگاه خودروی فرانکفورت به صورت زنده در وب دنبال کنید:
– کنفرانس های مطبوعاتی به صورت زنده در وب سایت گروه رنو پخش می شود.
– واکنش به اخبار توییتر ما در #رنو لایو و #DaciaLive .
– واکنش ها بر روی دیوار اجتماعی وب سایت ما ارسال می شود.
– تعدادی عکس از پشت صحنه را در حساب اسنپ چت ما بگیرید.
– و بسیاری از شگفتی های دیگر در رسانه های اجتماعی.


منتشر شده

در

توسط

برچسب‌ها: