نمایشگاه خودرو فرانکفورت 2017: رنو و داچیا غافلگیر کردن شما را تمام نکرده اند

ساعت 09:50 صبح (CET)، سه شنبه، 12 سپتامبر 2017 (سالن 8)
میزبانی آن توسط تیری بولوره (مدیر رقابت) و همچنین نیکو هالکنبرگ (راننده فرمول 1 مسابقات ورزشی رنو، مشاور فنی مگان RS) و لورن ون دن آکر (مدیر طراحی) برگزار شد.

داچیا: داستر جدید به عنوان نوک نیزه

ساعت 11:10 صبح (CET) روز سه شنبه 12 سپتامبر (سالن 8)
مدیریت توسط ژان کریستف کوگلر، مدیر عملیات منطقه اروپا.

***

داچیا لباس های مهمانی خود را با یک پایه جدید می پوشد که به داستر جدید و طراحی جذاب تر آن افتخار می کند.

اخبار زنده از گروه رنو در نمایشگاه خودروی فرانکفورت را در اینترنت دنبال کنید:

– کنفرانس های مطبوعاتی را می توان به صورت زنده در سایت گروه رنو مشاهده کرد.
– به اخبار ما در توییتر با #رنو لایو et #DaciaLive.
– واکنش های شما به اخبار ما موجود در دیوار اجتماعی وب سایت ما.
– از «پشت صحنه» برای دنبال کردن در حساب اسنپ چت ما منتشر نشده است.
– شگفتی های زیادی در شبکه های اجتماعی مختلف ما در راه است.

سرویس مطبوعاتی گروه رنو (+ 33 1 76 84 63 36) برای دریافت درخواست های مصاحبه شما با تمامی سخنگویان بسیج شده برای این مناسبت در اختیار شماست.

در ارتباط باش

درباره گروه رنو
گروه رنو که از سال 1898 تولیدکننده خودرو است، یک گروه بین المللی است که در 127 کشور جهان حضور دارد و در سال 2016 نزدیک به 3.2 میلیون دستگاه خودرو فروخته است. اکنون بیش از 120000 کارمند دارد، 36 سایت تولیدی و 12700 نقطه فروش در سراسر جهان دارد. این گروه برای رویارویی با چالش های تکنولوژیکی عمده آینده و دنبال کردن استراتژی رشد سودآور خود، بر توسعه بین المللی خود متکی است. این شرکت بر مکمل بودن پنج برند خود (رنو، داچیا، رنو سامسونگ موتورز، آلپاین و لادا)، خودروهای الکتریکی و اتحاد منحصر به فرد خود با نیسان متکی است. رنو با یک تیم جدید در فرمول 1 و تعهد قوی به فرمول E، موتوراسپرت را به وسیله ای برای نوآوری و آگاهی از برند تبدیل می کند.منبع

پاریس 5 سپتامبر 2017 – به مناسبت شصت و هفتمین نمایشگاه بین‌المللی خودرو در فرانکفورت که از 12 تا 24 سپتامبر 2017 برگزار می‌شود، رنو مگان RS و همچنین داچیا داستر جدید را در انحصار جهانی خود مانند بسیاری از سورپرایزهای دیگر رونمایی خواهد کرد.

رنو: چشم انداز ما از آینده و مگان RS کاملاً جدید را کشف کنید

کنفرانس مطبوعاتی رنو

کنفرانس مطبوعاتی داچیا

مگان RS جدید از مزیت نمایشگاه خودرو فرانکفورت برای رونمایی از DNA رنو اسپورت خود استفاده می کند: طراحی شیک و عملکرد عالی.
رنو از فرانکفورت استفاده می کند تا چشم انداز خود را برای سال 2030 از طریق دستگاهی بی سابقه در غرفه خود آشکار کند. چیزی که در یک نمایشگاه اتومبیل شنیده نشده است.


منتشر شده

در

توسط

برچسب‌ها: