نیسان هایپر پانک رونمایی شد – یک کانسپت SUV کامپکت اسپرت

نیسان چهارمین عضو از سری خودروهای مفهومی خود را با نام نیسان هایپر پانک رونمایی کرد. کانسپت SUV جمع و جور اسپرت قرار است در نمایشگاه تحرک ژاپن در 25 اکتبر 2023 به نمایش عمومی در آید.

بیلبورد دیجیتال سه بعدی Cross Shinjuku Vision در منطقه شینجوکو توکیو چهار خودروی مفهومی EV – نیسان Hyper Urban، Hyper Adventure، Hyper Tourer و Hyper Punk را تا 25 اکتبر به نمایش خواهد گذاشت. برای کاوش بیشتر و لذت بردن از این وسایل نقلیه ویژه، در بازی آنلاین Fortnite با نام “Electrify the World” در دسترس باشید.

کانسپت نیسان هایپر پانک

نیسان هایپر پانک با بدنه شیک عرضه می شود. این یک کراس اوور جمع و جور تمام الکتریکی است که برای سازندگان محتوا، تأثیرگذاران، هنرمندان و کسانی که سبک و نوآوری را پذیرفته اند، طراحی شده است. سیستم V2X خودرو تضمین می‌کند که کاربران می‌توانند دستگاه‌های خود را در هر زمان و هر مکان اجرا و شارژ کنند، در حالی که استراتژی خودرو را با همکاران و رویدادهای جامعه محلی به اشتراک می‌گذارند.

کانسپت نیسان هایپر پانک دارای یک فضای داخلی آینده نگرانه با خوشه دیجیتال در سراسر داشبورد است. دوربین‌های داخل خودرو می‌توانند مناظر اطراف خودرو را ثبت کنند و از هوش مصنوعی برای تبدیل به مناظر یا الگوهای گرافیکی سبک مانگا با توجه به ترجیحات مالک استفاده کنند. سپس می‌توان تصاویر را بر روی یک صفحه نمایش سه صفحه‌ای که در اطراف راننده در کابین قرار دارد، نمایش داد و فضایی را ایجاد کرد که در آن واقعیت و دنیای متاورس با هم ترکیب می‌شوند.

کانسپت داخلی نیسان هایپر پانک

کابین اتصال بی‌وقفه اینترنت را فراهم می‌کند و می‌تواند به دستگاه‌ها و تجهیزات خلاقانه سرنشینان متصل شود و کاربران را قادر می‌سازد به اطلاعات دسترسی داشته باشند یا در حال حرکت ایجاد کنند. با هوش مصنوعی و حسگرهای زیستی پشت سر، کانسپت نیسان هایپر پانک می تواند حال و هوای راننده را تشخیص دهد و به طور خودکار موسیقی و نور مناسب را انتخاب کند و در نتیجه انرژی و خلاقیت راننده را افزایش دهد.

نیسان هایپر پانک با زیبایی بیرونی که توسط سطوح چند وجهی و چند ضلعی تعریف شده است، به‌ویژه به لطف رنگ‌های نقره‌ای که بسته به زاویه دید و منبع نور تغییر می‌کنند، از بین مردم متمایز است.

نمای بالای مفهومی نیسان هایپر پانک

این SUV با برآمدگی های جمع و جور و چرخ بزرگ 23 اینچی ارائه می شود که این مفهوم همه کاره ایده آل برای رانندگی در شهر و خارج از جاده را بیان می کند. چراغ‌های جلو، چراغ‌های عقب و امضای عقب بر شکل‌های چند ضلعی تأکید دارند و در سطح بدنه ادغام شده‌اند.


نیسان هایپر پانک رونمایی شد – یک کانسپت SUV کامپکت اسپرت
منبع: https://www.indiacarnews.com/news/nissan-hyper-punk-revealed-a-sporty-compact-suv-concept-59690/