نیسان Magnite Red Edition در 18 جولای عرضه می‌شود – رزرو، جزئیات ویژگی‌ها


نیسان موتور هند آماده است تا محدوده SUV ساب کامپکت Magnite را با نسخه قرمز جدید که در 18 عرضه خواهد شد گسترش دهد.هفتم جولای 2022. پیش رزرو مدل جدید از قبل در سراسر کشور آغاز شده است. نیسان Magnite Red Edition جدید در سه نسخه XV MT، Turbo XV MT و Turbo XV CVT عرضه خواهد شد. این خودروساز می‌گوید که نسخه قرمز جدید شاسی‌بلند با «طراحی جسورانه، عملکرد پرقدرت، راحتی، فناوری‌های پیشرفته و ویژگی‌های اتصال» «سفرهای به یاد ماندنی» ارائه می‌کند.

در نمای بیرونی، نیسان Magnite Red Edition جدید دارای لهجه قرمز اسپرت در جلوپنجره جلو، روکش سپر جلو، قوس چرخ و روکش جانبی بدنه است. این مدل دارای نشان برجسته Red Edition به همراه گرافیک بدنه جسورانه، صفحه خش‌دار LED و تزئین درب دم است. از نظر امکانات، Red Edition دارای نور محیطی و شارژر بی سیم است. امکاناتی مانند خوشه ابزار TFT کامل 7.0 اینچی، اتصال Wifi، استارت/ایست دکمه فشاری، سیستم کنترل کشش، کمک ترمز، کمک استارت در سربالایی و کنترل دینامیک خودرو نیز ارائه می شود.

ویژگی های نیسان Magnite Red Edition

به تازگی، این خودروساز دو نوع CVT نیسان مگنیت – XL و XV را متوقف کرده است. در حال حاضر، مجموعه مدل‌ها در محدوده قیمتی 5.88 لک تا 10.56 میلیون روپیه (همه، نمایشگاه قبلی) موجود است. موتور این SUV شامل یک بنزین 1.0 لیتری 3 سیلندر تنفس طبیعی و 1.0 لیتری 3 سیلندر توربو بنزینی است که به ترتیب 72 و 100 اسب بخار قدرت دارند. هیچ گزینه موتور دیزلی وجود ندارد. گزینه های گیربکس شامل 5 سرعته دستی و CVT است.

اگر بتوان گزارش ها را باور کرد، خودروساز ژاپنی در حال بررسی است نسخه 7 نفره نیسان مگنیت SUV برای بازار هند این مدل ممکن است دارای یک سیستم کشویی برای تنظیم فضای پا در ردیف‌های میانی و سوم باشد. یک نیمکت تاشو B در فضای بار تعبیه شده است.


نیسان Magnite Red Edition در 18 جولای عرضه می‌شود – رزرو، جزئیات ویژگی‌ها
منبع