نیکلاس میلان کنترل ایمولا را در دست گرفت

دیوید پوگت در شروع مجدد یک لید از گروه تعقیب و گریز بیرون کشید، اما آنها به سرعت او را زیر پا گذاشتند. در همین حال، آنتونی ژورادو با رهایی از فشار وارده از جانب گابریله تورلی، که به نوبه خود تحت فشار لورنزو نیکولی (Progetto E20 Motorsport) قرار داشت، دوباره به کوارتت پیشرو پیوست تا اینکه دومی در نهایت مرتکب اشتباه شد.

تست های جمعی 1 – تست های جمعی 2 – مقدماتی 1 – مسابقه 1 – کلیو کاپ اروپا – کلیو کاپ ایتالیامنبع

مدعیان کلیو کاپ اروپا صبح یکشنبه برای مسابقات مقدماتی در ساعت 10 صبح و مسابقه دوم آخر هفته که قرار است از ساعت 4:30 بعد از ظهر آغاز شود، به میدان خواهند رفت. این مسابقه از طریق صفحه فیس بوک سری رنو کلیو و کانال یوتیوب به صورت زنده پخش خواهد شد.

این مسابقه قبل از آخرین دور با پرچم قرمز بود زیرا محدودیت زمانی پیست به پایان رسید. نیکلاس میلان پیروزی خود را قطعی کرد در حالی که آنتونی ژورادو به دلیل عبور از یک رقیب دیگر قبل از خط مجاز در شروع مجدد، 25 ثانیه پنالتی دریافت کرد. چلنجر جرزی اسپینکیویچ پیش از دیوید پوگت به پله دوم سکو صعود کرد. فلیس جلمینی و گابریله تورلی ایتالیایی‌ها در رتبه‌های بعدی قرار گرفتند و پس از او مارک گیوت که پس از اشتباه خود در ابتدا به خوبی بهبود یافت. فرانسوی‌ها Guillaume Maio (GM Sport) و Mathieu Lannepoudenx (مسابقه میلان)، Giacomo Trebbi ایتالیایی (MC Motortecnica) و Finn Juuso Panttila (Carpek Service) ده نفر برتر را تکمیل کردند.

CLIO CUP اروپا

مانند اوج موتوراسپرت دو هفته پیش، جام کلیو در روز جمعه با استقبال باران مواجه شد. مارک گیوت (مسابقه میلان) و نیکلاس میلان در این شرایط سریع‌ترین‌ها بودند و بهترین زمان‌ها را در تمرین به اشتراک گذاشتند، اما دیوید پوژه در خشکی ماهرانه‌ترین افراد بود و از مارک گیوت صاحب موقعیت قطبی شد. یرژی اسپینکیوویچ، چلنگر، عملکردی قوی داشت و بالاتر از نیکلاس میلان و آنتونی ژورادو (مسابقه میلان) سوم شد.

رقابت در رده‌بندی عمومی اکنون به مسیر خود بازگشته است زیرا مارک گیوت اکنون با یک امتیاز جلوتر از نیکلاس میلان، کلیو کاپ اروپا را رهبری می‌کند، در حالی که دیوید پوژه، یرژی اسپینکیویچ و آنتونی ژورادو دقیقاً در حال حرکت هستند. یرژی اسپینکیویچ با سومین موفقیت خود در سه شروع، فاصله خود را با متیو لانپودنکس و گیوم مایو در جام چلنجر افزایش داد. کوئینتو استفانا (مسابقه میلان) جلوتر از رنه استینمتز و استفان پولدرمن در جام رانندگان آقایان پیشتاز است.

CLIO CUP ایتالیا

از آنجایی که سه نفر برتر در کلیو کاپ اروپا حضور دارند، نیکلاس میلان اولین پیروزی خود در سال 2022 در این گروه را بالاتر از یرژی اسپینکیویچ به دست آورد. لهستانی در حالی که دیوید پوژه را در رده بندی کلی شکست داد، پیش از گیوم مایو و متیو لانپودنکس که از اشتباه لورنزو نیکولی استفاده کردند، قهرمان چلنجر کاپ شد. رنه استینمتز (چفو اسپورت) که در اکثر مسابقات جام رانندگان آقایان پیشرو بود، در پایان مسابقه در یک برخورد شدید شکست خورد که باعث شد هم تیمی اش استفان پولدرمن (چفو اسپورت) جلوتر از کوئینتو استفانا (مسابقه میلان) برد را به ارث برد. ) و لوسیانو گیوا (اسکورس).

در شروع، دیوید پوژ حملات مارک گیوت را کنترل کرد تا اینکه دومی در خروجی ویلنو واریانته به بیرون رفت. نیکلاس میلان بالاتر از یرژی اسپینکیویچ و گابریله تورلی (فارو ریسینگ) مقام دوم را به ارث برد. اما خودروی ایمنی پس از دو حادثه وارد مسیر شد. اولی نیکو آبلا (Chefo Sport)، ویلیام مزتی (Progetto E20 Motorsport) و Damiano Puccetti (PMA Motorsport) را حذف کرد، که به عنوان مسئول در نظر گرفته شد و یک جریمه شش مکان در تور یکشنبه دریافت کرد. دیگری شامل الکس لاهوز (Cotauto Motorsport) و آندریا آرجنتی (SI Racing Team) بود.

گابریل تورلی که اولین قطب فصل را در کلیو کاپ ایتالیا کسب کرد، خیلی زود تحت فشار رقبای خود قرار گرفت. در حالی که لورنزو نیکولی نتوانست یک افتتاحیه پیدا کند، فلیس جلمینی موفق شد و اولین رهبر سال شد. جاکومو تربی، برنده جام چلنجرز، پیش از کوزیمو پاپی (اسکودریا کاستا اوست) و کریستین ریچیارینی (اسکورس) سکو را تکمیل کرد. در نهایت، مقام اول در جام رانندگان آقایان به ویتوریو سادوتی (اسکودریا کاستا اوست) رسید، که با نگاه کوئینتو استفانا در دورهای پایانی، رهبری را از آندره آ کوردینی (تیم اورگان) گرفت.

با پیشرفت مسابقه، اقدام تشدید شد. آنتونی ژورادو اولین نفری بود که با سبقت از یرژی اسپینکیویچ برای مقام سوم به حمله رفت، در حالی که فلیس جلمینی گابریله تورلی را غافلگیر کرد تا به جمع پنج نفر برتر راه پیدا کند. نبرد در جبهه نیز داغ شد زیرا نیکلاس میلان و آنتونی ژورادو از لغزش برای عبور از رهبر مسابقه دیوید پوژ استفاده کردند. یرزی اسپینکیویچ همین کار را چند پیچ ​​بعد انجام داد، قبل از یک دوره خودروی ایمنی دیگر به دلیل حادثه ای که منجر به بازنشستگی هورن (GPA Racing) و یرالی اوسپانوف (مسابقه میلان) شد.


منتشر شده

در

توسط

برچسب‌ها: