هتل هیپی خاویار: چشم انداز رنو از فرار 5 ستاره

HIPPIE CAVIAR HOTEL از طراحی جدید رنو ترافیک با نمای جلویی قدرتمندتر و گویاتر برخوردار است. این شامل یک کابین در جلو، به رنگ سبز آب پولک دار به نام “فلک بادام” و یک اتاق خواب در عقب “Gris Argent Anodisé” است. این طراحی از اتاق های هتل 5 ستاره، تصفیه شده و غنی از مواد طبیعی الهام گرفته شده است. داشبورد عصایی با یک نوار چرمی برجسته شده است. استفاده از موادی مانند چوب عجیب و غریب، الیاف طبیعی (پشم و کتان) و خزه گیاهی به طبیعت اشاره دارد. نقاشی هایی با جلوه کاغذ «واشی» ژاپنی سبکی معماری و معاصر را به ارمغان می آورد. رنگ‌ها و مواد به خوش‌بینی و آزادی دهه 60 اشاره دارد، زمانی که ما سفر در جهان‌ها را با رنگ‌های تازه اما کنترل‌شده، نشاط‌بخش و آرامش‌بخش تصور می‌کردیم.

یک اتاق لوکس عشایری

هتل HIPPIE CAVIAR پیشنهاد ما برای یک هتل عشایری است که بر اساس خدمات متصل است. این خودروی نمایشی رنو پروژه های بزرگی را اعلام می کند.

پس از یک دوره حبس مکرر، میل به فرار بدون محدودیت های اسکان بیشتر از زمان هماهنگ است. موتورخانه آزادی است! انعطاف پذیری این شیوه سفر با اعمال محدودیت های بهداشتی مرتبط با کووید-19 ترکیب شده است. رنو دیزاین Renault New Trafic را برای تصور زندگی عشایری با تمام فضا، راحتی و مدولار بودن لازم برای همه سفرها انتخاب کرد. ابعاد وانت نیز پارکینگ را برای یک زندگی بدون محدودیت تسهیل می کند.

رنو خودروی نمایشگاهی HIPPIE CAVIAR HOTEL را در نمایشگاه خودروی دوسلدورف از 27 آگوست 2021 در کنار یک موتورخانه Estafette مدل 1977 ارائه خواهد کرد.منبع

آرنو بلونی، مدیر بازاریابی برند رنو

هتل HIPPIE CAVIAR یک تجربه “منتخب” را با خدمات شایسته یک هتل 5 ستاره ارائه می دهد: تحویل کانتینر لجستیک (دوش، توالت، ایستگاه شارژ برقی و غیره) به مکان انتخاب شده توسط مشتری، خدمات دربانی که باید به صورت آنلاین سفارش داده شود. با تحویل با هواپیمای بدون سرنشین روی پشت بام یا روی نیمکت در وضعیت “تفکر”. ناگفته نماند خدمات اضافی مانند ارائه دوچرخه. همه چیز برای ارائه یک دنیای 5 ستاره از موتورخانه ها در زمانی که تقاضا در حال انفجار است اندیشیده شده است.

لوئیس موراس، مدیر طراحی خودروهای تجاری رنو

LE PREMIUM AU DESIGN HIPPIE CHIC

هتل HIPPIE CAVIAR نیمکتی را ارائه می دهد که به یک تخت بسیار راحت تبدیل می شود (ابعاد 145 سانتی متر در 195 سانتی متر) که می تواند در خارج یا داخل وسیله نقلیه قرار گیرد. در موقعیت “تفکر”، درب عقب باز و پارچه های آن از آب و هوای بد و چشمان کنجکاو محافظت می کند. در موقعیت “دنج”، صندلی نیمکت و صندلی صندلی گوشه ای یک منطقه استراحت ایجاد می کنند. تراس پشت بام مبله شده با یک میز قهوه خوری و دو پشتی قابل جابجایی دیدگاه دیگری را در مورد محیط ارائه می دهد. دسترسی از طریق یک نردبان قابل استخراج است.

متولد شده برای زندگی در یک تجربه ممتاز

هتل HIPPIE CAVIAR با میل به فرار، اندیشیدن به طبیعت در محیطی ایده آل با تمام امکانات رفاهی و خدمات یک هتل 5 ستاره متولد شد.

یک ون برای اندیشیدن به ستارگان از تراس پشت بامش

ترکیب افست بین فرار و هتل 5 ستاره


منتشر شده

در

توسط

برچسب‌ها: