هتل HIPPIE CAVIAR: چشم انداز رنو از فرار 5 ستاره

هتل HIPPIE CAVIAR یک تجربه “منتخب” را با خدمات شایسته یک هتل 5 ستاره ارائه می دهد: تحویل کانتینر لجستیک (دوش، دستشویی، نقطه شارژ الکتریکی و غیره) به محل انتخاب شده توسط مشتری، خدمات دربانی که به صورت آنلاین سفارش داده می شود. با تحویل با هواپیمای بدون سرنشین در پشت بام یا روی نیمکت در موقعیت “تفکر”. ناگفته نماند خدمات اضافی مانند ارائه دوچرخه. همه جزئیات در نظر گرفته شده است تا تجربه یک کمپرون 5 ستاره را در زمانی که تقاضا در حال افزایش است ارائه شود.

آرنو بلونی، معاون، برند رنو، بازاریابی جهانی

هتل HIPPIE CAVIAR با میل به فرار، تجربه طبیعت در محیطی ایده آل با تمام امکانات رفاهی و رفاهی یک هتل 5 ستاره متولد شد.

هتل HIPPIE CAVIAR یک صندلی نیمکتی ارائه می دهد که می تواند به یک تخت بسیار راحت (145 سانتی متر در 195 سانتی متر) تبدیل شود که می تواند در خارج یا داخل وسیله نقلیه قرار گیرد. در موقعیت “تفکر”، درب عقب باز و پارچه های آن حریم خصوصی و محافظت در برابر آب و هوا را فراهم می کند. در موقعیت “دنج”، صندلی نیمکت و صندلی صندلی گوشه ای یک منطقه استراحت ایجاد می کند. تراس پشت بام، با یک میز قهوه و دو پشتی قابل جابجایی، نمای دیگری از محیط اطراف شما را ارائه می دهد. دسترسی به پشت بام از یک نردبان قابل استخراج امکان پذیر است.

متولد شده برای یک تجربه برتر

هتل HIPPIE CAVIAR دارای طراحی جدید رنو ترافیک با نمای جلویی قدرتمندتر و گویاتر است. این شامل یک کابین در جلو، به رنگ سبز آب پر زرق و برق به نام “فلکه های بادام”، و یک اتاق در عقب به رنگ “آنودایز نقره ای خاکستری”. این طراحی از اتاق های هتل 5 ستاره، تصفیه شده و غنی از مواد طبیعی الهام گرفته شده است. داشبورد با جلوه حصیری با یک نوار چرمی تقویت شده است. استفاده از موادی مانند چوب عجیب و غریب، الیاف طبیعی (کتانی و پشم) و فوم گیاهی، نشانه‌ای از طبیعت است. رنگ‌های واشی با جلوه کاغذ ژاپنی، سبک معماری و معاصری را اضافه می‌کنند. رنگ‌ها و مواد مظهر خوش‌بینی و آزادی دهه 1960 است، زمانی که سفر در دنیایی از رنگ‌های تازه اما کنترل‌شده غوطه‌ور بود، هم نشاط‌بخش و هم آرامش‌بخش.

یک اتاق لوکس عشایری

رنو خودروی نمایشگاهی HIPPIE CAVIAR HOTEL را در نمایشگاه خودروی دوسلدورف که از 27 آگوست 2021 آغاز می‌شود، به همراه یک خودروی کمپروان Estafette مدل 1977 ارائه خواهد کرد.منبع

لوئیس موراس، مدیر طراحی رنو LCV

لوکس ممتاز با طراحی هیپی-شیک

یک ون برای تماشای ستارگان از تراس پشت بام آن

ترکیبی بی نظیر از فرار و هتل 5 ستاره لوکس

پس از قرنطینه های مکرر، میل به فرار بدون محدودیت های اقامتی قوی تر از همیشه است. کمپروان آزادی است! انعطاف پذیری این شیوه سفر با اعمال محدودیت های بهداشتی مرتبط با کووید-19 ترکیب شده است. رنو دیزاین Renault New Trafic را برای تصور زندگی عشایری با تمام فضا، راحتی و مدولار بودن لازم برای همه سفرها انتخاب کرد. ابعاد ون همچنین پارک کردن آن را برای یک زندگی بدون استرس آسان می کند.

هتل HIPPIE CAVIAR برداشت ما از مفهوم هتل عشایری است که بر اساس خدمات متصل است. این نمایشگاه خودروی رنو در پروژه های بزرگ راه اندازی می کند.


منتشر شده

در

توسط

برچسب‌ها: